Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik, a teszt negatív...

6 napja késik, a teszt negatív. Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Szép napot mindenkinek. Ez a 6. napja, hogy késik. 2 hónapja ovutesztelgetek, mert 25-35 nap között van a ciklusom de a luteárisom (vagy hogy mondják) mindig 14 nap. Eszerint szombaton kellett volna megjönnie, fájdogáltam is kicsit, de elmúlt. 4et teszteltem eddig, én negatívnak látom, de állítólag barátnőmék látnak rajta valamit. Február 14re kaptam dokihoz időpontot. Volt már így valaki? Lett belőle baba?

2019. jan. 31. 06:11
1 2 3
 1/30 khniki ***** válasza:
Sokat segítene, ha feltöltenéd a teszteket. :)
2019. jan. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem engedi valamiert. A nap folyaman meg probalkozom.
2019. jan. 31. 07:13
 3/30 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét lányom 2-3 héttel később fogant, ennek megfelelően lett a teszt is pozitív és a terminusok is így lettek számolva. 😊
2019. jan. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nekem is csak kb ket het kesesnel lett pozitiv a teszt
2019. jan. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Közvetlen ismerősömtől tudom, h csak két hét után lett pozitív a tesztje. O egy szavahihető ember, oka sincs mást mondani szóval elhiszem neki h van ilyen.
2019. jan. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
nekem 10 nap múlva lett pozitiv a teszt. milyen tesztet használtál?? Van ami nagyon érzékeny és az már lehet,hogy mutatja.
2019. jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy,hogy hány napos a luteális szakasz nálad,ha a follikuláris szakasz 10 napokat ugrál.

Tehát 25 napos ciklusnál a 11. napon van,de a 35 naposnál meg 21. napon van a tüszőrepedés.

Magyarán,ha eltelt 35 nap és még nem jött meg,akkor kell majd tesztelned,annál előbb értelmetlen.

Neked,ahogy elmúlik a mensid,már lehet is ovu tesztelni és folytatni egészen a 21. ciklusnapig.

Most a 6 napos késés,az mihez képest 6 nap?Hányadik ciklusnapon vagy ma?

2019. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap késésnél is alig akarta mutatnj a teszt 6. napon volt egyértelmű pozi
2019. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Peteerestol szamitott 14. Nap szombatra esett. Tehat szombaton kellett volna megjonni. Nem kell ilyen szajbaragosan magyarazni, pont ezert kezdtem ovutesztelgetni amit leirtal. Ne haragudj kicsit lekezelonek erzem az irasod.


Tobbieknek koszonom szepen a torteneteket:)

2019. jan. 31. 09:31
 10/30 A kérdező kommentje:

12.en volt az ovu es 26.an kellett volna megjonnie. Szoval koszonom kedves szajbaragos hozzaszolo, pont a 10 napos ugralasok miatt tesztelgetek. Az elmult 3 honapban orara pontosan tudtam mikor fog megjonni. Tehat ebben a honapban KESIK es nem felesleges a tesztelgetes.



Masik: ti hisztek a jonas naptarban?

2019. jan. 31. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!