Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik, a teszt negatív...

6 napja késik, a teszt negatív. Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Szép napot mindenkinek. Ez a 6. napja, hogy késik. 2 hónapja ovutesztelgetek, mert 25-35 nap között van a ciklusom de a luteárisom (vagy hogy mondják) mindig 14 nap. Eszerint szombaton kellett volna megjönnie, fájdogáltam is kicsit, de elmúlt. 4et teszteltem eddig, én negatívnak látom, de állítólag barátnőmék látnak rajta valamit. Február 14re kaptam dokihoz időpontot. Volt már így valaki? Lett belőle baba?

2019. jan. 31. 06:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#20, mindkét lányom 2 héttel középidő után fogant, olyan éjszakákból, amikre évekkel később is emlékszünk mindketten... Az emberi test nem gép, nem minden pontosan úgy történik, ahogyan az a biológiakönyvekben le van írva. Spontán peteérés létezik.
2019. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#21 Senki sem állította,hogy nem létezik spontán peteérés,de az a közhiedelemmel ellentétben ,nem azt jelenti,hogy van MÉG EGY ovuláció a ciklus során,hanem pusztán annyit jelent,ami nálad is történt.Korábban vagy később volt,ennyi az egész.Pont amiatt,amit te is írtál,hogy nem vagyok robotok,ráadásul ahogy itt olvasom,minden 2. nőnek rendszertelen a ciklusa,így a peteérése is..

Extra peteérés nem létezik,mert a peteérés az több hetes folyamat és sem az ima,sem egy orgazmus nem képes befolyásolni.

Egyedül a 2 petéjű ikrek megtermékenyítésénél történik meg 2 tüszőrepedés,de ott sem napok és hetek telnek el a kettő között,hanem 24 órán belül megtörténik.

2019. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Ez tipikusan az a dolog amit mindenki maskepp gondol. Nem azert irtam bogy itt veszekedes legyen belole csak mar nem tudok mire gondolni :D
2019. febr. 2. 06:34
 24/30 anonim ***** válasza:
Szia!Nem teszteltél azóta??
2019. febr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
De. Full hómező az egész. Lehet itt hormonjáték lesz a dologban :/
2019. febr. 2. 08:14
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
A 22esnak teljesen igaza van. NINCS EXTRA PETEÉRÉS!!!!
2019. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. nap negatív lett a teszt, 7. nap megjött és erősebb volt, mint szokott. Következő hónapban is ilyen eltolással jött meg. Arról van szó valószínűleg, hogy eltolódott a ciklusom. Talán nálad is, mertza tesztjeid egyértelműen negatívak.
2019. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett végül? Ugyanebben a cipőben járok, már lassan véget kellene érnie a februári mensimnek de még mindig nem jött meg, a teszt negatív..
2019. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
11 nap kesessel megjott. De 8 nap helyett csak 4 nap volt. Meg mindig van egy fura erzes a hasamban/mehemben szoval csinalok meg egy tesztet aztan valamikor doki
2019. febr. 15. 08:36
 30/30 anonim ***** válasza:

Köszi hogy írtál :)

Nálam még mindig semmi, a tesztek negatívak, én is a nőgyógyászhoz veszem az irányt hamarosan...

2019. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!