Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha erős pozitív a teszt 3...

Ha erős pozitív a teszt 3 nappal a menstruáció előtt, akkor szerintetek minden rendben van?

Figyelt kérdés

Kicsit korainak tartom, hogy ma délután csináltam egy medi-lab tesztet, ami erős pozitív lett.

Ezután 16 órakor vettem egy béta hcg-t, az halványabban, de az is pozitív.

Azaz délutáni híg pisiből a nemvárt előtti 3. napon nem korai ez?

Valaki járt így és egészséges terhessége volt?

Köszi a válaszokat.


2010. jún. 30. 18:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet több babád lesz :) akkor több hcg termelődik és hamarabb pozitív a teszt :) esély van rá? pl closty?
2010. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Semmit sem szedek. Családban sincsennek ikrek.

Méhenkívüli nem lehet ugye az ok?

2010. jún. 30. 19:12
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Magas a HCG szinted. Nincs ezzel semmi baj! :) Nem, nem utal méhen kívüli terhességre! Talán középidő előtt volt peteérésed, és korábban termékenyült meg 3 nappal... ez nem akkora dolog! Az ikerterhességben valóban gyakran emelkedett a HCG szint (attól, hogy snekinek nincsenek ikrei a családban, neked még lehet:) A kétpetéjű ikrek születése nem feltétlenül genetikailag támogatott dolog:) De ez egyáltalán nem biztos, hogy így lesz! :) A fontos, hogy erős és egészséges, jól megtapadt, ez már tuti! :) Lazíts és sok boldogságot!
2010. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem is kb.3 nappal a nem várt elött a délutánni vizeletböl lett eléggé egyértelmü pozitiv a tesztem (medi-lab),viszont nekem nem jelentett jót mert sajna méhenkivüli lett.Mikor mondtam a dokinak rögtön rávágta,hogy ez nem jó,mert eléggé méhenkivüli gyanus,mivel idö elött pozitivat teszteltem.Sajnos neki lett igaza.Remélem neked nem jelent rosszat.Nem akarlak elkeseriteni csak leirtam a saját tapasztalatomat.Ha bármi kérdésed van szivesen válaszolok.
2010. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló. Most a vér is meghűlt bennem. Kérlek írd le, hogy miért teszteltél korábban? Voltak tüneteid? Írj le mindent, esetleg más is hasznát veheti a veled történteknek. Sajnálom nagyon, hogy így végződött.
2010. jún. 30. 22:03
 6/20 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni, hogy június 6-án jött meg rendesen, előtte 2 napig barna volt, és a menstruáció 3-4 napig tartott a barnázáson kívül.

25-én barnás-véres volt a bugyim egyszer, ami kevés mennyiségű volt, a bugyimon hagyott foltot.

Szerintetek?

Semmit nem vezetek és nem mérek.

13-án, 15-én és 18-án voltunk együtt a párommal.

Kérlek nyugtassatok meg egy kicsit, hogy méhen belüli babám van.

2010. jún. 30. 22:11
 7/20 anonim ***** válasza:
Miért teszteltem?Egyszerü a válasz.már 1.5 éve vártunk a babára (még azóta is csak várunk) valahogy ugy éreztem,hogy összejött,viszont nem volt semmi tünetem.Gondoltam egy tesztet meg ér.Volt is nagy öröm,de sajnos nem tartott sokáig,mert rá egy hétre elkezdtem vérezni,de nem igazi vér inkább barnás olyan "kávézacc" szerü.Hivtam a dokit aki nem biztatott túl sok jóval,az UH-on nem látott semmit,akkor már elég egyértelmü volt,hogy ebböl nem sok jó lesz.Rá 3.napra már az UH-on megtalálta a petevezetékbe.Szerencsém volt mert nem igazán fejlödött és a doki javasolta,hogy várjunk még.Mndenki tele dumálta a fejem minden rosszal,hogy a doki felelötlen,váltsak orvost mert az ilyet azonnal müteni kell.Én kitartó voltam és megbiztam az orvosomba (elvileg azért választottam,mert megbizok benne) és neki lett igaza,kb.7 hetes lehettem mikor magátol teljesen felszivódott.Igy hát végül is "jól" végzödött,nem kelett müteni,mind két petevezetékem is megmaradt és a dokiba sem csalódtam.Röviden tömören ennyi!Szóritók,hogy nálad minden rendbe legyen.
2010. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy pozitív példa is legyen:

4 nappal teszteltem a menstruáció előtt, és már akkor látszódott halványan a 2. csík. Azért teszteltem már akkor, mert semmi előjelét nem tapasztaltam magamon, hogy meg akarna jönni, és eléggé "rádolgoztunk" a babára (ovu tesztek, naptárazás, stb...), szóval számítottam rá, na meg már nem bírtam a kíváncsiságommal sem.

A baba éppen ma 3 hónapos, semmi gond nem volt a terhesség alatt sem. És az uh szerint nem indult ikerterhességnek.

Remélem minden úgy alakul, ahogy szeretnéd!

2010. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedj meg, de minél előbb menj uh-ra, hogy lássa, jó helyen van-e. Nálam is korán lett +, és méhenkívüli volt. De ez nem törvényszerű, mint látod, van akinek semmi baj nem lett. Minél korábban elmész, annál előbb lesz megoldás. drukkolok!
2010. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

Ma voltam uh-on és szerencsére rendben van minden, már szívhang is van, jó helyen tapadt a baba.

7 hetes kismama vagyok.

2010. júl. 17. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!