Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utan nektek a...

Missed ab utan nektek a ciklusotok hossza es a verzes erossege ugyanolyan maradt?

Figyelt kérdés
Nekem 37 napra jott meg a mutet utan es nagyon eros volt a verzes. Elotte atlag 30 napos ciklusaim volak es normal verzes. Azota meg nem jott meg ujbol, de remelem, hogy minden visszaall a regi helyzetbe. Nektek hogy volt?
2010. jún. 30. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a ciklus hossza egyből rendben volt, (28-30 nap) viszont a vérzés sokkal bővebb volt.

várj még pár ciklust, hogy helyrerázódjanak a hormonjaid, aztán majd helyre fog állni.

2010. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
OK! Koszonom! Nagyon remelem, hogy ez nem azt jelenti, hogy most mar 37 nap korul lesznek a ciklusaim. :-S
2010. jún. 30. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem eg küretem volt, de az előző mensihez pontosan jött meg a vérzésem, viszont sokkal erősebben jött mint szokott, és az előző 4 naphoz képest eltartott 6 napig.
2010. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem előtte 26 napos ciklusaim voltak, utána 32. És szülés után is újra 32 napos ciklusok következtek. Én ennek örültem mondjuk, mert a 26 nap az meg nagyon kevés volt. A vérzés erőssége is növekedett.
2010. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tavaly novemberben volt egy közép idős vetélésem. Az első mensim 35 napra, 2. 30 napra, 3. 38 napra jött meg. Igen erős, sok élénk piros vérrel. Ilyen volt az első 3 nap, majd a 4. nap gyenge és utána már szinte semmi. Aztán nagy ,meglepetésemre rövidülni kezdtek a ciklusaim, volt már 24 napos is. Most újból elkezdtem szedni az E vitamint 100 mg-t naponta 2-szer és ez a ciklusom már ismét 27 napos volt. Az orvos azt mondta, hogy kell neki idő, mert sajnos egy vetélés után, van akinek levékonyodik a méhnyálkahártyája. Na én erre szedem az E vitamint. Gyors regenerálódást kívánok!
2010. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi! Az E vitamint lehet megprobalom akkor. Bar mar igy is eleg sok vitamint szedek meg gyogynovenyt hasznalok.
2010. júl. 5. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!