Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik nap volt ovuláció?

Melyik nap volt ovuláció?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy tegnap vagy ma volt. Szerintetek?

Felső a mai, alsó tegnapi.


[link]



2019. febr. 3. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezek tök egyformák. De egyébként sem a pozitív teszt napján van ovuláció, hanem 24-36 órával utána.
2019. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, igazad van. Arra gondoltam melyik nap volt az LH csúcs.
2019. febr. 4. 07:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Van olyan amikor 1-2 napig pozitív az lh teszt, próbálj egy fajtával ne különbözővel!

Szerintem holnap már nega lesz.

2019. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A képen két különböző márka van, és mind a kettővel ugyanazon a napon teszteltem. Tehát a felső kettő tegnapi és tegnap előtti és ugyanígy az alsó kettővel. Azért csináltam még egy másik márkával mert az egyik egy drágább megbízható a másik olcsóbb.
2019. febr. 4. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Végig egy tesztet használj! :)
2019. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak a megbízhatóság miatt teszteltem minden nap két teszttel, azt gondolom nem befolyásol semmit csak megerősít. A kérdés szempontjából nem lényeges.


Mivel két nap is pozi volt ezért azt gondolom ma már negatív lesz. Mondjuk csak két naponta akartunk próbálkozni de emiatt tegnap előtt, tegnap és ma is fogunk együtt lenni. Remélem nem túl gyakori.

2019. febr. 4. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!