Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? A többi lent

Terhes vagyok? A többi lent

Figyelt kérdés
Január 5.-én voltam együtt valakivel, első fel percben nem vedekeztunk, utána vegig(ovszerrel), (akkor a napokban volt ovum) persze en azért vettem rá 36 órára egy tablettát (escapellet), utána, 12 napra megjött a menstruaciom is és ugyanolyan volt mint máskor. De csak a terhesség jeleit érzem magamon(hányinger, barna mellbimbok, hátfájás). Csináltam tesztet is, kb már vagy 6 db-t mind negatív. Ma is csináltam (28 napja volt az aktus) es ez is negatív lett. Orvosnal is voltam aktus után 2 héttel azt mondta ő nem lát semmit. Szerintetek? Nem vagyok nyugodt azért írtam ezt a kérdést.

2019. febr. 2. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Tuti nem vagy terhes es felesleges volt esemenyutanival felboritani a hormondjaid. Ha ennyire felsz szedj fogamzasgatlot plusz hasznaljatok ovszert is.
2019. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg felborult a hormonrendszered ezert erzed magad szarul. Nem vagy terhes!
2019. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És a barna mellbimbók? Azt is bemeselem magamnak? (A kérdező)
2019. febr. 2. 18:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem számit milyen a mellbimbód.
2019. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gondolom nem örülnél neki ha terhes lennel?

Vagy rosszul gondolom?

De szerintem nem vagy terhes 100% bár nemtudom az szeretnél e lenni

2019. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát én a mellbimbó színváltozását csak 2-3 hónap elteltével vettem észre, hátfájás sem kezdódik 2-3 hetes terhesen és 28 nap után már bármilyen teszt kimutatná ha terhes vagy..
2019. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak hat sok helyen olvastam hogy hatodik héten mutatott valamit a teszt, és hogy menstruacios vérzés is volt annak ellenére hogy terhes volt valaki.
2019. febr. 2. 20:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Már túlzás,hogy ennyire be akarod magadnak beszélni.

Az első mondatodnál már kiderült,hogy nem vagy az

2019. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A mellerzekenyseg és a mell feszülése ? Az is jelen van ...
2019. febr. 3. 15:47
 10/13 anonim ***** válasza:

Escapell,menstruáció,6 negatív teszt...

A melled nem csak terhességtől lehet érzékeny,a barnulás sem az első hetekben történik.Hányinger végképp nem.

Orvostól mondjuk nem tudom mit vártál...aktus után 2 héttel elmész,hogy terhes vagy,nem nevetett ki véletlenül?

Magadba beszéled,tök egyértelmű

2019. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!