Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek kesett egy napot a...

Akinek kesett egy napot a menzesze, a teszt mutatta mar hogy terhes volt?

Figyelt kérdés
Felek ha ma tesztelek vagy negativ lesz vagy halvany pozi! Ilyenkor mar nem erosen kene mutatnia??

2019. febr. 4. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem már aznap pozitív volt mikor meg kellett volna jönnie. De ez nagyon egyéni. Nem termeljuk egyformán a Hcg-t. Valakinek gyorsabb valakinek lassabb
2019. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Terhességtől is függ... Volt, hogy 2 nap késés után is full negatív volt, akkor meg is jött, csak késett.

Volt, hogy 5 nap késés után is csak nagyon halvány pozi volt, az kémiai terhesség lett.

És volt olyan is, hogy 1 nap késésnél szinte leugrott a csík a tesztről. Na, vele vagyok most a 18. hétben :)

2019. febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem mensi napján egyértelmű pozi volt a tesztem ! Másnap egyforma erős ,3. Nap erősebb a teszt csík mint a kontroll !


De ez tényleg egyéni ! Továbbá számít hogy közép időben fogant vagy később , ha később akkor a teszt sem lesz nyilván olyan intenzív !

2019. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy mikor fogan. Mikor volt peteérés. Hogy termeli a szervezeted a hcgt. És még sorolhatnám. :)
2019. febr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mutatta, de halvanyan.
2019. febr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a ciklusom egy időben úgy volt, hogy vagy 29 nap, vagy 33-34 fogalmam sincs mitől függött (esetleg mindig másik petefészek működött? ) így aztán mikor a fiammal terhes lettem, lényegében amikorra vártam, még nem is kellett volna megjöjjön. Kiderült, hogy valószínű a 19.cn volt a peteérés , amivel sikeresek lettünk, tehát nem 14-15 mint szokott. Így a nem várt mensi napján egy sima mezei teszt ( x epil vagy medilab akkor még azt hiszem ez utóbbit lehetett kapni) csak halvány pozitiv volt, de 2 napra rá erősödött és minden oké volt.


Most a kistesóval próbálkozunk pár hónapja és figyelem az ovulációt is már , és tesztet is végzek (mert hónapok óta nem járunk sikerrel) . Múlt hónapban jártam úgy hogy nem várt napja előtt nagyon nagyon halványat teszteltem,egy itt mások által dicsért teszttel (predictor early a neve) aztán másnapra nem erősödött, majd utána ismét negatív lett és meg is jött :(

2019. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mutatta.Nem volt túl erős második csík de egyértelmű volt hogy pozitív a teszt.Jó másfél 2 héttel később viszont már majd leugrott.
2019. febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 nap késésnél alig látahó volt a csík, 3 nap múlva délutániból már jobban kivehető volt de még mindig halvány hétfő reggeli egyértelmű erős 2 csík 😄
2019. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem pár nap késéssel is halvány pozi volt. Majd rá 2 hétre leugrott róla a csík. 9 hetes vagyok 🙂
2019. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!