Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki biztosan tudta...

Van olyan, aki biztosan tudta mikor lett terhes (vagy mert lh tesztelt vagy érezte az ovut, vagy pontosan tudja hogy csak aznap voltak együtt) és 8. dpo pozitivat tesztelt?

Figyelt kérdés
Valami érzékeny tesztre gondolok. Találtam olyan kérdéseket itt (bár a képeket már nem nyitja meg) ahol ilyen korán halvány pozitiv lett a teszt, de nem lehet hogy azok inkább csak gondolják, hogy 8.dpo n vannak, valójában több?
2019. febr. 4. 15:01
 1/3 khniki ***** válasza:
Csak 10. dpo-n, nagyon halványan. 7 és 10. nap között szerintem kb. csak az ikerterhességet mutatja ki...
2019. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Mivel a legérzékenyebb tesztek a nemvárt előtt akár 5 nappal is mutathatnak pozitívat,így végül is nem teljesen kizárt,hogy extrém halványan a 8.dpo-n is jelezheti a 2.csíkot annál,akinek gyorsabban termelődik a hcg.

Vagy,persze az is lehet,hogy 1 nappal tolódott az ovuláció.

2019. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy sokan vannak. Szerintem igazad van, korábban fogantak.

Én pontosan tudom mikor fogantak, 1. gyerek egyébként 11. ciklusnapon 28 napos ciklus mellett, csináltam egy predictort 9. dpon, negatív lett. 12. dpon még egyet, pozitív lett. Szóval az a 12. dpo nekem vagy 5 nappal volt nemvárt előtt. Lehet más gondolná 9. dponak, aki nem tudja pontosan mikor volt peteérése?

2. gyerekkel 10. dpon walentint próbáltam először de kint az erkélyen nézegettem, hogy tényleg van-e rajta 2. csík vagy csak odaképzelem. Szóval az annyira halvány volt, hogy 1-2 nappal előtte biztosan nem lett volna ott semmi. 12. dpon már tényleg pozitív lett.

2019. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!