Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatokra lehet...

Orsi1023 kérdése:

Milyen vizsgálatokra lehet számítani ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Konkrétabban kifejtenéd?

Mi is szerettünk volna babát, teherbe estem, és kész. Utána jártunk ultrahangra 😃 Nem értem a kérdést

2019. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Àtjàrhatósàgi, spermavizsgàlat, hormonok.
2019. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

1-es

Nem mindenkinek megy ilyen könnyen...

2019. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen bocsi 1-es!! Próbálkozunk 2 hónapja! Csak szerettem volna tudni hogy milyen vizsgálatokra lehet majd szükség! Szeretnék biztosra menni!
2019. febr. 5. 16:01
 5/7 khniki ***** válasza:
Én is megkérdeztem anno az orvosomat. Azt mondta, ne menjek sehova, nyugodtan szánjunk a baba projektre 1 évet. A 7. hónapban össze is jött.
2019. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minimum 1 évet kell várni addig a doki sem csinál nagyon meg bármit. Sajnos manapság az átlag több hónap míg terhes lesz vki
2019. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy bírom az ilyeneket....még nincs fél éve sem hogy próbálkoznak és már vizsgálatok.🙄Nekünk 2 év után jött óssze.Én pont az ellentéte vsgyok.Úgy voltam vele,hogy nem vagyok hajlandó azt hallani hogy semmi baj,és ezért a diagnózisért elkérnek egy halom pénzt.Türelem!
2019. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!