Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek adjak erre, vagy...

Szerintetek adjak erre, vagy ez nem törvényszerű?

Figyelt kérdés
Kiszamoltam az átlag ciklushosszamat ami 30/31nap. Na eszerint a naptár szerint 6napja késik. De mivel összevissza menzeszelek, ezért lehet hogy csak megint egy hosszabb ciklus, vagy lehet ki is marad? Nem tudom. Félek tesztelni, a csalodottsagtol. Semmi menzeszre utalo jel nincs, ami nekem fúrcsa, mert mindig szokott lenni már menzesz elott egy hettel. Most meg semmi. Annyi hogy multhonap vége felé gorcsoltem kicsit,voltunk ins együtt párszor a férjemmel, de csak pár orara, aztán vége is volt, azóta se. Melleim se fájnak, ami érdekes, mert eddig mindig szokott. Viszont kirügyeztem, ami szintén menzesz elott jellemző, de ez most mintha más lenne, vagy megjön, de akkor jojjon már vagy szerintetek ezt minek véljem? Remenykedgetek? Es mikor teszteljek?
2019. febr. 9. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt senki sem jós. Holnap reggel már tesztelhetsz.
2019. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 khniki ***** válasza:
Nyugodtan tesztelj. Általában nekem is fájtak a melleim menzesz előtt, de előfordult párszor, hogy semmit nem éreztem.
2019. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szaladj el a gyogyszertarba es vegyel egy one step tesztet, 6 nap keses utan mar delutan is kimutatja. Kivanom a legjobbakat! 😊
2019. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem várj még pár napot, jobb akkor a pozitív mint most a negatív és szomorúság. Türelmet neked és szorítok!!
2019. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kirugyeztel, azt hogy kell elkepzelni? :D
2019. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!