Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo hànyàs, hànyinger...

10. dpo hànyàs, hànyinger egèsz nap ès 37,9 hő betegsèg inkàbb vagy gondolhatok babàra?

Figyelt kérdés
4.hònapja pròbàlkozunk az első babàval.nemtudom pontosan mikor volt a peteèrèsem ezèrt 23.tòl 31.ig kètnaponta együtt voltunk,szerintem 30àn repedt meg a tüszőm mert akkor fàjt a legerősebben a hasam. Ma hajnalban erős hànyingerre èbredtem ami hànyàssal vègződött ès rà mèg 2 reggel aztàn az fèl napomat vègigkisèrte.mèg most hànyingerem van de nem hànyok màr. Szerintetek èrdemes tesztelnem vagy csak egy vìrus. A hőmet most mèrtem meg 3 kor, de reggel is ütötte a 37et. Normàlis vàszalszokat vàtok lègyszives ès tapasztalatokat ,hànyt pl màr valaki ilyen koràn, köszi előre is

2019. febr. 9. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom ha baba miatt hánysz, akkor ott van már annyi hcg hogy kimutassa a teszt. Tehát tesztelj.
2019. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Mikor lenne az esedékes menstruáció napja?

Ha ténykeg 30. volt ovu, akkor a hányás még nem lehet baba miatt.

2019. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindig màs a ciklusom,de legkèsőbb 14 re nemvàrom,ahoz szerintem is korai
2019. febr. 9. 21:27
 4/8 khniki ***** válasza:
84%
Minden lehet. Anyósom soha nem tesztelt, azonnal hányni kezdett már a terhesség legelején. De egyetértek a korábbi válaszolóval: ha van tünet, akkor van hcg is, tehát nyugodtan csinálhatsz egy 10-es tesztet.
2019. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm dràgàk vagytok, holnap reggel lehet megcsinàlom vagy holnaputàn ,biztos ami biztos
2019. febr. 9. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem inkább ez most egy vírus tünete! Viszont ez nem zárja ki, hogy baba legyen, de ne éld bele magad!:)
2019. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Lehetsz terhes, de a tüneteket egészen biztos, hogy vírus okozza. A hányáshoz túl korai lenne a terhesség, a majdnem láz pedig nem terhességi tünet. Tehát tutira beteg vagy és azért vannak a tüneteid.
2019. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen az lehetett mert ma màr nincs semmi bajom :) köszönöm a vàlaszokat. Azèrt remèlem a baba sikerûl :)
2019. febr. 10. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!