Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon sokszor olvasom, sem...

Nagyon sokszor olvasom, sem tudom mit jelent. Mi az a dpo?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, ne haragudjatok, de az Istenért sem jövök rá.
2019. febr. 10. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
X. Day Past Ovulation - X. ovuláció utáni nap
2019. febr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm
2019. febr. 10. 06:51
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Ma már magyarul sem tudnak a kismamák, de angolul kell majomkodni...
2019. febr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, de nagy fa$zkalap vagy. Azért elterjedtebb a dpo mint az, h ovuláció utáni nap v out mert a meddoseggel/teherbeesessel kapcsolatos informaciok eleg hianyosak es gyengek magyar nyelven. Mint masban sem, ebben sincs itthon normalis kezeles, le se szarnak pl egy sztkba ha meddokent elmesz hogy kivizsgaljanak, ezért rakenyszerulsz h olvasgassal. Angolul.
2019. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg csak a menzesz miatt volt és az ijedtség nagyobb volt, mint a baj, mert hálisten elmúlt. Ilyenkor szoktam még várni egy napot az a helyzet, azért lehetett ez számomra idegen. Csak furcsa volt hogy barnázás után élénk piros. Mindenkinek nagyon köszönöm a választ.
2019. febr. 10. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!