Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Sokszor olvasom azt, hogy egy...

Sokszor olvasom azt, hogy egy autista gyerekkel nem lehet elmenni idegen helyre, miért ez miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
úgy tudom ők pont az idegenektől félnek, félreértelmezik, támadásnak ítélnek meg idegen személyeket, szitukat
2015. szept. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
El lehet menni.Csak olyan valakivel kell hogy menjen akivel sokat van és akiben megbízik.Ill.olyan helyre kell vinni ahol még ha éppenséggel nem is tudják kezelni az esetleges kirohanásokat de nem nézik meg vagy tiltják ki emiatt.
2015. szept. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Konkretan milyen kirohanasok ezek?mi miatt pl?
2015. szept. 28. 03:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Az auti gyerekeket óvni kell a szenzoros túlterheltségtől, fel kell készíteni őket arra, hogy mi fog történni (képekkel, azt jobban értik)


De egyébként el lehet menni velük bárhová, mondjuk olyan helyre ahol várni kell, kicsi gyerekkel szerintem nem érdemes (akár auti, akár NT) :)

2015. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem van olyan barátom, sokkal több esze van, mint pl nekem (életileg) már vagy 8 éve barátom :)
2015. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Miért ne lehetne el menni egy autista gyerekkel,mi azt csináljuk,hogy beszélünk neki arról,hogy hová megyünk mi lesz és mikor és Ő ezt meg is érti.
2015. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hàt kedves kérdező nem hiszem hogy nem lehet el meni bàrhova..idegen helyre .

Fiam is autista ..mig kicsi volt ...akkor tényleg nehéz volt .

Pl vinaton buszon .űvőltött .fura hangokat adott ki .

De csinàlt pl olyat is hogy be fogta a fülét sikitott és hàtra csapkodta a fejét az ülésbe ...

Az utcàn csak a megszokott utakon lehetett vele menni ...ha nem a meg szokott utvonal volt örjöngöt el szaladt harap rug csip .

Igy tényleg fontos felkésziteni az új dolgokra bàrmi legyen is !!! Hangos dolgoktol a mai napig ki készűl .

Bàr most màr enyhűltek a tünetei igy vizsgàljàk !!! Sokat javult amióta külföldön élünk és kezelik !!! Tornàk fejlesztések !!!

2016. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!