Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tennétek ha kiderülne...

Ti mit tennétek ha kiderülne az ex barátnőtőkről hogy terhes?

Figyelt kérdés

Csak eddig ügyesen titkolta.

Tulajdonképpen csak szexkapcsolati szinten voltatok, már nem tartjátok a kapcsolatot de egy közös ismerőstől megtudod hogy terhes és már nem lehet elvetetni.


2019. febr. 10. 14:19
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Azt mondta rendesen szedi a tablettákat, óvszert meg alapból húztam. Egyszer sem szakadt ki.

Ha az enyém akkor már rég keresett volna. De én megtagadhatom, és meg is fogom.

2019. febr. 10. 14:47
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
A jogaidat megtagadhatod, de a kötelezettségeidet nem. Tehát nem kell látogatnod, nevelned, foglalkoznod vele stb, de a gyerektartásra bíróság fog kötelezni. Ha nem fizetsz akkor a fizetésedből vonják direktbe. Ez sajnos így működik.
2019. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy megtagadod😂😂😂

Bíróság kotelezhet téged a DNS-re és ha a tied akkor bizony a bíróság olyan hamar megítélni a gyerek tartást neki mint ahogy te kettőt pislogsz , ezt hidd el !


De ha mindig hasznaltatok gumit és nem szakadt ki akkor nyugodt lehetsz, főleg ha nem is kopogtatott nálad nagy hassal hogy jön a gyerek !

2019. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
96%

Megtagadod 😂😂😂 muhaha


Nem így működik, ennyi tudhatnál ha már dugsz, ha kiderül te vagy az apa , akkor gyerektartást kell fizetned ha tetszik , ha nem.

Ha nem fizetsz :

1)vonják a fizetésedbol

2) ha nincs miből vonni, leülöd a börtönben. Ezt úgy hívják, büntetőjogi felelősség. Ez alól egy esetben lesz kibúvó: ha meghalsz.

2019. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem nem toled van ha mindig hasznaltotok gumit. Lehet a csaj se tudja. Azert megjegyzem ez mekkora parasztsag mar. Marmint hogy nem donthet valaki arról, hogy apa lesz vagy sem. Van olyan orszag ahol az apa lemondhat a gyerekrol addig amig az anya is. (tehat az anya tenylegesen elvetetheti mig az apa elmeletben).

Nyilvan mas ha valaki nem vedekezik, mert az szamoljon ezzel, de az, hogy egy no atveri es kesz tények elé allitja hogy "ja, van egy gyereked amugy" az sutem undorito. (en en no vagyok.. de ismerek ilyen not aki "nem merte elmondani" hogy terhes, mert nem is szedte a gyógyszert csak hazudta, aztan a fickora akarta eroltetni a gyereket az meg fizethet most vagy 20evig, na ez most korrekt? Gyerekre nezve korrekt? Dehogy)

2019. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Na erről beszélek.

Szó szerint sokkolt, amikor az ismerős elmondta.

Az a tudat, hogy valaki hogy süllyedhet le ennyire.

Beszéli nekem hogy jaj minek óvszer, szed ő fogamzásgátlót is.

Egyet tudok, az óvszer egyszer sem szakadt ki, mindig az óvszerbe mentem el, sőt volt olyan is, amikor még óvszerrel együtt mielőtt elmentem volna kihúztam.

2019. febr. 10. 15:36
 17/26 anonim ***** válasza:
87%

Nekem azért a te sztorid is sántít. Férfiből vagy, ha egy csaj azt mondja egy srácnak, hogy tablettát szed akkor csak úgy buliból nem húzza fel a gumit😃

Egyébként, hogyha ennyire biztos vagy abban, hogy nem a tiéd akkor mire fel aggódsz? Te tudod, hogy nem a tiéd és ha csak szexkapcsolat volt köztetek akkor a lány ugyanígy mással is lehetett "jóban".

Viszont ha esetleg tiéd lenne akkor remélem lesz benned annyi gerinc, hogy vállalni fogod az apaságot, mert ő nem tehet arról, hogy két felelőtlen ember miatt születik meg akik még csak nem is szerették egymást.

Kívánom a legjobbakat!

2019. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

De nem fényképezte le egyszer sem a tablettát, még a kérésemre se. 😀

Szóval ha tőlem az, én ki költözök külföldre. Nem tudja a telefonszámomat sem, mindenhonnan tiltottam, csak a közös ismerőseinket ismeri.

2019. febr. 11. 08:16
 19/26 anonim ***** válasza:

Oké de akkor valami miatt meg sem vagy nyugodt ! Ha mindig elovigyazatos voltál ahogy itt bizonygatod akkor nem értem mi ez az oltári para benned ??? Hm???


Külföld nem ment megy a kotelegettsegeid alól , ha ő perelne gyerek tartásáért és te nem jelensz meg akkor előállítanak! Ennyi , lehet hogy lesz meg szabad fel eved kb mire elő vesznek , de elő fognak !

A másik ha esetleg meg sem vennének elő ő a gyermek 10 éves korában is igényelheti VISSZAMENŐLEG RAJTAD A gy.tartast ... (ilyen volt nálunk a családban , apuka nem fizetett évek óta anyuka hiába kerte , beadta bíróságra az igényét visszamenőleg, jelenleg apuka ingatlanan is rajta van a végrehajtás ezmiatt és végrehajtó tiltja a fizujabol)


Szóval ideje felnőnöd, átgondolni hogy mennyi esély van arra hogy a tied a gyerek , mert szerintem a reszedrol sem volt 100% a védekezés ha ennyire para van benned !

Egyébként meg ha van egy szex kapcsolatom alap hogy nem hiszem el hogy gyógyszert szed hanem gondolskodom a vedekezesrol magam, nem mellesleg a nemi betegségek miatt is !!!!


Tehát 100szonak is egy a vége , ha te minden alkalommal huztal gumit akkor ne gorcsolj ! Ha viszont nem és ezt te tudod ha így van akkor bizony ne a külföldre szökésben gondolkodj, 🤣🤣🤣🤣 hanem mint egy felnőtt ember számíts arra hogy ha más nem gyerek tartást fizetned kell ha az anyja igényt tart rá ! Lehet hogy nem is kellene neki tőled egy forint se ... honnan tudod ? Már rég Ő mondta volna el hogy terhes ha akarna tőled bármit szerintem !

2019. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Te mekkora marha vagy öcsém... Miért ha lefényképezezi a tablettát, honnan tudod hogy be is szedte? Tényleg ilyen ostoba vagy vagy segít valaki? Amúgy meg mit fosol ha húztál gumit és nem szakadt ki?
2019. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!