Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tennétek ha kiderülne...

Ti mit tennétek ha kiderülne az ex barátnőtőkről hogy terhes?

Figyelt kérdés

Csak eddig ügyesen titkolta.

Tulajdonképpen csak szexkapcsolati szinten voltatok, már nem tartjátok a kapcsolatot de egy közös ismerőstől megtudod hogy terhes és már nem lehet elvetetni.


2019. febr. 10. 14:19
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
De akkor ne üzengessen hogy biztos tőlem van. 1000% hogy nem az enyém az a kölök.
2019. febr. 11. 12:53
 22/26 anonim ***** válasza:

hát ha te ennyire biztos vagy benne, akkor ragaszkodj a DNS-tezsthez jelen esetben ha ő azt állítja hogy a tied, de te AZT állitod hogy nem , akkor erre a válasz csak is kizárólag a DNS teszt. Tagadhatatlan!


Nem kell ezt tul kombinálni ! Ez a teszt gyönyörűen és végérvényesen eldönti melyikőtöknek van igaza. Ennyi !

2019. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
45%
De szánalmas vagy bmeg.... Mit rinyálsz? Most már meg üzenget is... Behalok...
2019. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Igen. A közös ismerős által, aki nekem meg tovább adja a dolgokat. De személyesen meg nem mer megkeresni a kis csaj. Várht gyerektartást, de nem fog kapni.
2019. febr. 12. 13:12
 25/26 anonim ***** válasza:
73%

Na most már tényleg az agyi szinted is komoly kérdéseket vet fel. :D:D:D:D


felesleges ezt tovább boncolgatni ....


Várhatja a gyerektartást ?

Hát meg is kapja ha akarja hidd el.


ahogy látom csak a magadét fújod az itt el hangzott válaszokat talán fel sem fogtad mivel még csak puffogsz mint egy óvodás ...

hát mondom neked szépen válj felnőtté mert ez a viselkedés ez semmit nem old meg.

Ha gyerek a tied abban bizony 50% részed van, ha tetszik ha nem.

és lehet hogy az apai JOGAIDAT LESZ.ROD, de a kötelességedbe már nem csak te döntesz...


szóval no para és bármi jön állj elébe és vállald mint egy felnőtt ??FÉRFI?? ember .

Vagy menekülj el külföldre :D:D:D de igazából ez is egy olyan tartozássá tud alakulni hogy kiadják behajtásra, az életedben bármi lesz a neveden, gyerektartás tartozás jogcimén ráteszik a mancsukat.


És a legfontosabb bárhogy alakul ez a dolog tied vagy sem tök mindegy nem kufircolunk úgy hogy nem vagyunk 150%-osan óvatosak és nem hisszük el egy nőnek sem azt hogy gyógyszert szed és nem alapozunk erre , mert bizony nő+férfi=szex = bármikor gyerek !!!

2019. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Mindenkit tájékoztatnék hogy nemrég született meg.

Sajnos a szülei megzsaroltak hogy utazzak fel hozzá mert el kell végezni a dns tesztet vagy mit.

Mert benne van a pakliban hogy én vagyok az apa, viszont az is kiderült hogy amikor együtt voltunk még volt egy másik sráccal is. Tehát kérdezem én.

Ha kiderül hogy én vagyok az apja akkor kötelező együtt élnem a csajjal? Mert a nagypapa meg akar öletni ha ebbe nem megyek bele. Na ha megvan a teszt, és én vagyok az apa, biztos hogy nem nevelem fel a gyereket, a csajt el felejtem örökre és elköltözök hogy sohase találjon meg, de nyilván a a gyerektartást fizetem.

2019. ápr. 29. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!