Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez miért halványabb mint a...

Ez miért halványabb mint a clear blu vol? Ezt már biztos rá vehetem, vagy aggódjak?

Figyelt kérdés

Tegnap a clear blue-val eros pozitívat teszteltem, ma vettem biztonsagos kedvéért meg egy ilyen olcsobbak is

Szerintetek miért halo any? Aggódnom kéne?

Ne haragudj átok, csak elso baba lenne, és nagyon paranoiás vagyok. Segitsetek kérek. Nagyon köszönöm.


Itt a kép a mairol


[link]


2019. febr. 12. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mitől kellenél aggódni szemmel láthatóan pozitív ez is még csak halványnak se mondanám.Lehet ez egy 20-as teszt a másik meg esetleg 10-es volt.Amellett felesleges naponta tesztelni, ha nem görcsölsz nem vérzel akkor terhes vagy..
2019. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Isten az égben... ez neked hol halovány??????

Más hátsóját a földhöz verné ha ilyet produkálna vagy ettől haloványabbat ha már ezt irtad..


Ennyi paramamit istenem..

2019. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Közben csináltam egy másik képet, lehet hogy még erösödött kicsit, nem tudom


[link]


Bocsi az írâshibákért, akkor megnyugodhatok?

Nagyon köszönöm nektek. 😘

2019. febr. 12. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív, az pozitív. Gratulálok
2019. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért lehet halványabb mint a clearblue, mert a clearblue érzékenyebb teszt mint az olcsóbb fajta amiről a képet is feltetted. Mindig egyfajta teszttel kell nézni (ha akarod) hogy erősödik-e a csík. Gratulálok
2019. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A clear blue-n csak ilyen kereszt meg viszszintes vonal van, nekem hatarozottan eros "kereszt" jött ki tegnap. Vagy az is erosodhet meg? Nem tudom, majd lehet veszek meg egy olyat, csak hogy nyomon kovessem.
2019. febr. 12. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyám, ez full pozi!! Felesleges.ellőni többet...kisbabád lesz!😊
2019. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kérlek szorítsatok, hogy minden rendben legyen velünk. :(
2019. febr. 12. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!