Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül teherbe...

Miért nem sikerül teherbe esnem? Kérlek titeket adjatok tanácsokat.

Figyelt kérdés

Egy fiatal lány vagyok a barátom 6 évvel idősebb nállam.

Körülbelül 4 hónapja próbálkozunk a gyerek vállalással de sajnos nem megy. Neki volt egy előző kapcsolata ahol a barátnője véletlen szerűen teherbe esett...

Elvetették.

Lehet az az oka hogy túl fiatal vagyok még?

Igazából azt is szeretném kérdezni hogy 3 napja elmúlt a menstruációm.most sokkal tovább tartott. Nem 5 nap volt mint általában hanem 7.

És az elmúlt 3 napba is van még egy nagyon nagyon kicsi vérzésem de tényleg nagyon kicsi. Az miért lehet? Előre is köszönöm


2019. febr. 15. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap szinte semmi próbálkozás szempontjából. Egy- másfél év az a határ, amíg “ illik” összejönnie. Utána érdemes csak vizsgálódni.
2019. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ :*

De mi lehet az oka hogy eddig nem sikerült mikor másoknak egyből sikerül?

2019. febr. 15. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom mennyi idős vagy, én is nagyon fiatalon (20 évesen) kezdtem próbálkozni, de 6 évet vártunk a nagylányunkra. Mindketten egészségesek vagyunk, a kicsik pedig gyorsan megfogantak. Egyszerűen így alakult.


4 hónap egyébként semmi, kifejezetten gyorsnak számítana, ha most teherbe esnél,

2019. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

“ Masoknak” elég relatív fogalom. Van, akinek rögtön sikerül, van , akinek pár hónap, valakinek pár év. Ez semmit nem jelent a nőiesség vagy az anyaság megélésében. Ha van valami gond, általaban azt is orvosolni lehet .

( a menstruációdra meg azt tudom írni, ha full nega a teszted - mert gondolom csináltál- lehet, terhességkezdemény volt, csak valamiert “ elment” , nem tudott beágyazódni. Ez se baj, sokszor előfordul. De ezt csak így nagyon zárójelben írom)

2019. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 khniki ***** válasza:
100%

Ki az a "mások"? Van, akinek azonnal sikeeül, van, akinek évekbe telik. És persze a kettő közötti fokozatok. Nekünk a 7. hónapban sikerült. Semmit nem jelent, ez nem verseny.

A ciklusod valószínűleg azért változott meg, mert pár hónapja vagytok védekezés nélkül együtt. Ez meg tudja picit borítani a dolgokat.

Sok sikert a projekthez! ;)

2019. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
A kérdéseidet tekintve jobb is, így nem esel teherbe. Nagyon nem vagy képben a témában...
2019. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi 2evig próbálkoztunk. Makk egészségesek vagyunk mindketten és mégsem jött össze 2evig. 3napja teszteltem pozitívat. Ez bármitől lehet mi nem tudjuk megmondani. 4honap az még nem sok idő.
2019. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet az oka, hogy nem droidok vagyunk, minden ember más, különbözünk egymástól.

4 hónap az kutyafüle. Légy türelmes, ne kattogj rajta, csak szeressétek egymást. Mit jelent az a "nagyon fiatal"? lehet, hogy tényleg jobb lenne, ha még nem jönne egy darabig. Nem feltétlenül testileg vagy túl fiatal, hanem lelkileg, érzelmileg nem biztos hogy értett vagy rá.

2019. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy másoknak egyből sikerül? Csak mert hidd el az a ritkábbik eset. Sokan nemhogy hónapokig, évekig küzdenek. Ráadásul fiatal vagy még, van időtök. Türelem, nem lóverseny.
2019. febr. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!