Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért titkolózott ez a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolózott ez a lány? Mi állhat a háttérben? (az egész történetet leírtam, kritikát, tanácsokat szívesen veszek)

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt a tinder nevű társkereső alkalmazáson. Mindenben passzoltunk elsőre, szeretett utazni, szereti az állatokat. Érdeklődik a művészetek, kultúra iránt jól néz ki, életvidám. Szeret túrázni és szereti a szabadtéri sportokat. Biológiát tanul az ELTE egyetemen.


Egy ideig még csak beszélgettünk, aztán találkoztam vele. A találkozó alatt nagyon beszédes volt, elmondta, hogy biológiát, hogy érdekli az állatviselkedés-tan. (etológia) szeret nagyon túrázni és utazni. Én is elmondtam magamról mindent, hogy én is szeretek utazni, túrázni, alapvetően a balatonon töltöm a nyarakat a nyaralónkban és hogy mivel foglalkozom. Elvittem sétálni a kávézás után, pár óra beszélgetés után megtörtént az első csók. Majd újra találkoztunk ugyanott és újra csókolóztunk.

Harmadik találkozónál átjött hozzám és le is feküdtünk. De én még mindig nem ismertem meg eléggé és bár én felkínáltam közös programokat (kori, futás, kirándulás, wellness) ő még annyira nem volt nyitott csak mesélt-mesélt mennyire jó volt horvátország, hogy itt kirándult, ott, a kutyáiról mesélt, van két kutyája és versenyszerűen edz velük.

Ez karácsonykor történt. Karácsonyra kaptam tőle egy kis plüss állatot, amit viszonoztam, egyre többet aludt nálunk, az első együttlét után ő úgy határozta meg, hogy mi együtt vagyunk, egy pár.


A kezemen hordtam egy ócska ezüstgyűrűt amelyik még valamelyik évekkel ezelőtti exkapcsolatomból maradt fent, de megszoktam, hogy a kezemen van és semmi sem kötött a lányhoz, csak egy kiegészítő volt, ezt a második este elkezdte lerángatni rólam. Meg is beszéltük, hogy ha őt zavarja akkor idővel leveszem majd. Eddig minden jól alakult. A szilveszteri bulinál kezdett el félremenni a dolog. Amikor a szilveszterről beszéltünk azt mondta, hogy mindenképpen velem szeretné együtt tölteni. Elhívtam a barátaimmal tartott buliba, ahova nem akart végül eljönni és azt mondta menjek egyedül, ő egy barátnőjével lesz. Mondtam, hogy akkor én is szívesen megyek a barátnőjéhez és hárman elleszünk meg a kutyákkal. Nem ment bele. Végül az lett a buliból, hogy Szentendrén bolyongtunk egész éjjel, beültünk egy helyre ahol le akarta magát inni, én annyira nem, de kicsit ittunk, majd megnéztük a tüzijátékokat a partról, utána nálam aludt.


Pár nappal rá elmentünk hévízre egy wellness hétvégére amit felesben fizettünk. Idáig minden jó volt, utána kezdtek el furcsák lenni a dolgok. Említettem neki, hogy néha én is szívesen átmennék hozzá, megismerném a barátait, kutyáit, vagy elkísérhetném az edzésre. Erre azt mondta, hogy nem szeretné, hogy az edzésre vele menjek, mert ha esetleg összejön mással, akkor mit néznek ki belőle, különben is, az ex vőlegénye is oda jár (ráadásul egy másik városba járkált át a lány a kutyáit futtatni) és nem szeretné, hogy emiatt konfliktus legyen.


Vegyük úgy elfogadtam, de már volt egy baljós előérzetem. Bár elmondása szerint egyetemre járt, nem volt diákbérlete és hévízre is teljes jegyet vett mert nem volt diákja, ez január elején volt. Egyébként többször napokra eltűnt arra hivatkozva, hogy vizsgára készül, vagy épp külföldi előadássorozatra megy az egyetemi szakkal. telt múlt az idő és 1-2 hét múlva megint elmentünk kirándulni, ezúttal tihany-balatonfüredre,ahol a nyaralómat is megnézhette. Már ott sem volt diákigazolványa. Később említettem, hogy a tanulmányi osztályon az egyetemen tud ilyet kérni, mire ő azt mondta, hogy nincs jóban az oktatási titkárral. Volt egy eset amikor valamelyik héten "túrázni ment" a barátnőjével, majd amikor kérdeztem, hogy csináltak-e közös képet, egy olyan képet küldött ami biztosan nem aznap készült, mert az időjárás nem arra utalt. Amikor mondtam neki azt mondta, hogy de az a kép akkor készült, délutánra rossz lett az idő. Csak az a baj, hogy nem akkor készült.

Végül bevallotta, hogy az tavalyi kép, hogy kivel mehetett túrázni, nem tudhatom.


Egyszer csak előállt azzal, hogy ő sörözni megy egy barátjával amit meg is engedtem neki, de nem akart belemenni, hogy én is elkísérhessem őket. Ennek ellenére ő minden mozdulatomról tudni akart, minden felmerülő nőre féltékeny volt és még zsarolt is érzelmileg. Én itt rájöttem, hogy ez nem működik. Ráírtam facebookon a srácra, hogy meglepetésbulit szervezek a lánynak és lenne-e kedve jönni esetleg a sörözése esetén megejthetnénk, mire a srác csak annyit válaszolt, hogy egyrészt nem terveztek sörözést vele, másrészt általában a párjával mennek, ha mennek, legutóbb is így volt.

Most itt az a baj, hogy egy ilyen baráti sörözést a lány már említett ugyanezzel a sráccal a megismerkedésünk idején és ezek szerint akkor vagy nem vele ment el, vagy a párjával még együtt volt??? Miután rákérdeztem a lánynál, hogy ez most mi, egyszerűen csak közölte, hogy most mi végeztünk "szia" és LETÖRÖLT a facebookon. és az adott srác is letiltott, sőt MÉG A VOLT PÁRJA IS letiltott akinek csak néztem az adatlapját, de sosem írtam rá.


Kiderült, hogy a srác 1 milliót keresett valami programozóként akivel együtt van / volt. én ennek az ötödét keresem kb, és mondta is, hogy havonta kb 100 e ft értékben jártak el nyaralni.

Megmondtam a lánynak, hogy 50 ezret én is félre tudok tenni nyaralásra minden hónapban, meg külföldi utakra, ő is beleteszi a saját 50 ét és mehetünk, csak szervezze le, foglalja le a repülőjegyeket, stb.

Valahogy ebből sem lett semmi.

Sőt, egy hétig azzal jött, hogy ő lázas beteg és amikor mondtam, hogy viszek neki csokit meg kaját annyit mondott, hogy nem akarja megadni a lakcímét.


Végül én megmondtam neki, hogy tényleg szakítok vele, annak ellenére, hogy kétszer találkoztunk és sex is volt. És ő megígérte, hogy megváltozik és mindennél jobban akar engem. Persze semmi sem változott, egyre kevesebbet beszéltünk, találkoztunk, végül már napokig nem írt vissza, és most tartunk ott, hogy egyáltalán nem is reagál, ha írok neki, pedig úgy beszéltük meg, hogy barátok maradunk. Ő maga kérte így amibe bele is mentem.


Közben végeztem egy kis kutatómunkát és kiderült, hogy azon az egyetemi szakon ahol állítólag tanul, nem is ismerik a nevét és egyik információs csatornán sincs ott, bár ez nyilvánvaló volt, ezért az, hogy arra az egyetemre jár, hazugság volt! Egyetlen ismerőse sincs a 3 évfolyamból pedig több emberrel is beszéltem.


Mi lehetett a háttérben? Miért hazudhatott nekem ennyit és ilyen kitartóan, és miért volt féltékeny annak ellenére, hogy valószínűleg más fiúkkal is találkozgatott? Mennyire jogos, hogy nem mentem bele egy ilyen helyzetbe és mit gondoltok erről a lányról?


ő (23L) én (28F)



2019. febr. 14. 20:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Javítok:

Végül én megmondtam neki, hogy tényleg szakítok vele, annak ellenére, hogy kétszer találkoztunk és sex is volt.

(azóta hogy névlegesen szakítottam vele)


Még annyit hozzátennék az egészhez hogy mindenemet beleadtam ebbe a kapcsolatba, hogy szép legyen az első időszak és nem gondoltam volna, hogy a másik fél vagy hazudik, vagy más tervei vannak velem mint egy egészséges párkapcsolat. Eléggé leszívta a lelkem. :(

2019. febr. 14. 20:17
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Pffff....bakki. >.< Nem tudok semmi olyat mondani, ami nem emberöléssel meg röpködő belekkel kapcsolatos, ne haragudj. Legközelebb legyél jobban résen, miután ezt az egészet kibogoztad/átgondoltad.

32/f

2019. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul a csaj a kocka pasikra bukik, illetve aki 1misit keres..

Sajnálom, hogy így alakult vele, rendes pasasnak tűnsz.

2019. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezt a csajt! Kamuzott neked mindig mindenben.

Tuti, valami kannal lakik, azért nem mehettél el soha hozzá. Az meg hogy egyetemi képzést hazudik magának, bizonyítja, hogy buta, mint a föld.

Hagyd a fenébe!

2019. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűnek tartom hogy az említett "ex" nem is az exe, hanem az élettársa. Unatkozott és kikapcsolódást, szeretőt keresett, így talált meg téged. Mivel gyorsan felmérte hogy normális srác vagy és valószínűleg nem mennél bele hogy megcsalja veled a párját, ezért kezdett el mindenfélét hazudozni. Azért volt féltékeny más csajokra mert nem akarta hogy másokkal is kavarj, bár nyilvánvalóan ő megtette.

Fogd fel úgy, hogy szerencsére megszabadultál tőle. Amúgy se normális az a csaj aki elkezdi sorolni az "anyagi igényeit" és elvárja pl. a drága nyaralást...

31/N

2019. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval egyértelműen mindenki arra szavaz, hogy a lány volt a bűnös. Egyébként azóta nem is beszélünk és le is tiltott. Viszont mi visz rá valakit arra, hogy eddig merészkedjen? Nincs lelkiismerete? Sajnos nehéz lesz elfelejtenem. Ha nem tud kihasználni eldob, mint egy rongyot, sajnos sok az ilyen ember.
2019. febr. 15. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:

A leirtak alapján jól átvágott ez a lány. Nem tudom hogy egyes emberek hogyan képesek ilyenekre.

Kérdező, legközelebb jobban ismerd meg azt, akivel ennyire összemelegedsz. Tudom, itt most nem ez történt, de akár még bűnöző is lehetett volna a csaj. Vagy mi lett volna ha kirabol? Rosszabbul is elsülhetett volna a dolog, ne bánkódj miatta, egy kis élőködő liba volt, aki rohant vissza az exéhez sztem is.

2019. febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!