Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos vagyok. Sose sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok. Sose sikerül semmi. Hogy törjek ki? 25/f

Figyelt kérdés
2018. dec. 19. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Vegyél egy másik nadrágot!
2018. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Változtass magadon!

Biztos nincs sok önbizalmad.

2018. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem fogsz olyan választ kapni amit túlmutatna a bulvármagazinok horoszkóprovatán.


Igaz máshol se.


...

...

...


Ennyi idősen már nem fogsz kitörni :(

2018. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
3. Jézusom "ennyi idősen", még csak 25 éves úgy mondod mintha 50 lenne, akkor már valóban nem sikerülne.
2018. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Hasonló vagyok én is (22/L)


Szerintem járj el sok helyre. Társaságokba, bulikba, barátokhoz, ide-oda. Az javítani fog a magányos hangulaton és lehet meg is ismersz valakit. 😊 sok sikert

2018. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%

#4


Jó, minimális esélye van, de nem igazán általános az, hogy valaki 25 év szar után egyszercsak kitör és minden rendben lesz vele. (És lehetőleg tragikusan durva csapások nélkül, szóval az nem ér, ha börtönben javul meg, meghal minden rokona vagy ilyesmik)


Nekem is megmondta az "orvosom", hogy ne nagyon reménykedjek. Kedves ember, mi? Még a pénzről is inkább lemond amit vittem neki kétheti egyszer.


...nagyon aggasztó ez így.

2018. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondás, hogy ha azt akarod, hogy olyan történjen meg veled, ami eddig még soha nem történt, akkor tegyél olyasmit, amit eddig még soha nem tettél. Magyarul, tegyél olyan dolgokat, amik abszolút nem vallanak rád.

Ezzel azt akarom mondani, hogy ha az eddigi "sorsodból" úgymond "ki akarsz törni", akkor valójában az eddigi szűkös, biztonsági játékos életedből kell elsősorban "kitörnöd", meg a megszokott rutinjaidból, gondolati mintáidból. Ez az egyetlen, ami meg tudja változtatni mindazt, ami veled történik, meg azt, ahogyan a környezeted viszonyul hozzád.

2018. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!