Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 0, E- vitamin,...

Femibion 0, E- vitamin, barátcserje kapszula, palástfű és cickafark tea. Na de melyiket szedjem teherbeesés előtt?

Figyelt kérdés
A femibion 0-át mindenképpen fogom szedni mert azt az orvosom ajánlotta. Az E-vitamint pedig a méhnyálkahártya vastagításra szeretném szedni mert a ciklusom 23. napján a doki 5mm-ert mért. :( Tavaly volt egy vetélésem az 5. héten mert nem fejlődött a magzat. . Akkor terhesen volt 9mm. A barátcserjét és a teákat is szedjem vagy az már túl sok lenne? Ovulációt mindig megérzem mert akkor 1 napig nagyon szúr a hasam főleg hirtelen mozdulatoknál.

2019. febr. 17. 11:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönjük jól vagyunk. Most voltam pont Uh-n. 13 mm a babó, szépen fejlődik, 7+5 hetes vagyok. :) Nagyon drukkolok neked! Biztos hamarosan sikerül! :)
2019. márc. 19. 09:01
 12/18 anonim ***** válasza:

8.válaszoló vagyok! Április 5-én pozitivat teszteltem! 😍😍 Elmaradt mensi idején volt egy kis barnázásom,de nem kellett dokihoz mennem!

Még most fogok dokihoz menni

Remélem jól vagy kedves kérdező! ❤😘

2019. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Oriasi gratu nektek😍 ! 2es
2019. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!! Nagyon jó egészséget kívánok nektek! 😍 Mikor mész dokihoz?

Velünk minden rendben köszönjük. Már 11+3 hetes vagyok. Múlt pénteken voltam dokinál, a baba szépen fejlődik. Jövőhét csütörtökön megyek a genetikai UH-ra. Remélem ott is minden rendben lesz ☺️

2019. ápr. 10. 08:05
 15/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babákhoz.Én most kezdem el a teákat inni,Nektek az segített?
2019. ápr. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én két nappal a kérdés kiírása után pozitívat teszteltem így már terhes voltam mikor kérdeztem, az első hónapban sikerült, ennyit arról, hogy az 5mm méhnyálkahártya kevés :)Ma vagyok 13+3 hetes. Nem szedtem teherbeesés előtt semmit, akkor akartam elkezdeni de ugye már nem kellett :) Csak a femibiont 1-est kezdtem el a pozi teszt után. Volt barnázásom sajnos az 5. héten, arra kaptam utrogestant és el is múlt, most hagytam el a gyógyszert és minden rendben :) Drukkolok, hogy neked is mielőbb sikerüljön!
2019. ápr. 25. 08:06
 17/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm.Én inszemes voltam,nem sikerült.Szerintem túl sok hormont adnak.Most gondoltam megpróbálom teával elérni a peteérést.Én úgy gondolnám legyen egy egészséges petesejt inkább a teával,mint 7db abnormális a hormonokkal.
2019. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia

Én elkezdtem inni a cickafarkfű teát peteérésig,majd utána a palásfű teát!

Szedtem a Femibion 0 vitamint

2.hónapban sikerült a baba😍

Most vagyok 6 hetes!

A doki elmondása szerint segített a tea!

2019. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!