Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három időntúli halvány pozi!...

Három időntúli halvány pozi! Baba?

Figyelt kérdés
Nagyon rendszertelen a ciklusom, így valóban csak a testem jeleire tudok hagyatkozni ha a peteérésről van szó. Ez egyértelműen február 9én volt, akkor együtt is voltunk a párommal, majd 9 nap múlva, délután csináltam egy tesztet, ami a leghalványabb második csíkot mutatta valaha, és persze időn túl, másnap reggel első vizeletből egy sokkal egyértelműbb következett, de ez is időn túl, aztán aznap délutáni tesztcsíkon(legolcsóbb) semmi, majd következő reggel(11.nap) újra időn túli(kb.13perc) jól kivehető két csík...Segítsetek!

2019. febr. 20. 06:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Ezt az időn túl dolgot el kéne felejteni màr ami pozi és ez az ...az belül és azon túl is pozi lesz...gratula halkan kérdező
2019. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 VeDi84 ***** válasza:
74%

Szia!

Szerintem is pozitív, gratulálok! De hogy megnyugodj, nem tudsz elmenni vérvételre? Synlab esetleg? Már aznap van eredmény, és akkor bizonyosságot nyer, hogy az időn túli pozitív is pozitív. 😊

2019. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amit nem értek, hogy már 3 kazettás tesztet csináltam, ami mind pozitív lett, ezen felül pedig 2 intimed tesztcsíkot is csináltam, azokon pedig semmi! Pedig ugyanolyan érzékenységű mint a kazettásak. :/

2019. febr. 20. 18:02
 14/15 anonim ***** válasza:
2 csik= terhesseg
2019. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia kérdező? Mi újság azóta veled? Baba lett végül?
2019. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!