Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés

Jövő héten kellene megjönnie, viszont kedden mennem kellene menedzser szürésre, aminek része a tüdőszűrés is, ami terhesen tilos.

Alapból nincs tervben a baba, de pont olyan érzésem van, mint az első terhességemnél. Akkor is szinte azonnal tudtam, hogy terhes vagyok. A teszt előtt. Szerintetek érdemes hétvégén tesztelnem? Mutatna már valamit, ha jók a megérzéseim?


2019. febr. 22. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a szűrés előtti reggelen tesztelnék. Minél többet vársz még, annál biztosabb lesz az eredmény.
2019. febr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem mennék most a menedzserszűrésre , kitalálnék vmit hogy beteg vagyok vagy hasonló, nem kockáztatnék. Jövőhét kedden nem biztos hogy még látszik a teszten bármi...

Én pl. szerdára nem vártam és csak szombaton lett pozitiv a teszt.

2019. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Azt hiszem, hogy beteget jelentek és kicsit eltolom a vizsgálatot. Nem szoktam terhességre számítani, mert az egy szem gyerekem lombikbébi. Viszont meglehetősen erős a gyanúm, hogy pozitív lesz a teszt.
2019. febr. 22. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!