Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most 9. én voltunk együtt...

Ha most 9. én voltunk együtt utoljára, mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
Ha most azaz febr.9 én szeretkeztünk utoljára mikor teszteljek? Megjött a mens em de már 2honapja kevesebb a megszokottnál.Ha esetleg teherbeestem az már akár ma kimutatható?
2019. febr. 23. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött a nem várt, akkor nem vagy terhes! Ha kevesebb, ha több, akkor sem!!
2019. febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi csak én friss vagyok még ebben, ha 9.én voltunk együtt, akkor még az ehonapi azaz a februári számit nemvártnak? Mert az igen megjött
2019. febr. 23. 07:27
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



Ha kilencedike ota nem jott meg tesztelhetsz pár nap mulva, ha megjott 2 naponta szexeljetek vagy ahogy jolesik, aztan ha legközelebb nem jon meg akkor tesztelj. És olvasd el amit linkeltem.

2019. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most 9edikén éltünk utoljára nemi életet. De zavaros a mens em nem annyi ver jon amennyi szokott de ez mar a 2. ilyen honap.. megjott most 21 en es meg mindeg tart. A terhesseg kizart ebben az esetben?
2019. febr. 23. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ha elolvasod a linkeket akkor kicsit jobban atlatod. Egy ciklus a mensi elso napjatol a kovdtkezo mensi elso napjaig tart. A kozepe fele van ÁLTALABAN (nem biztos) peteeres. Irkald fel, mikor jon meg aztan akkor a ketto kozott kell szexelni kb kozeptajon.
2019. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. febr. 23. 11:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazan nincs mit!
2019. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!