Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztosan beteg lenne a kisbabank?

Biztosan beteg lenne a kisbabank?

Figyelt kérdés
Hétvégén egyutt voltunk a baratommal, koncerten voltunk, sokat ittunk, drogoztunk is. Ez elvileg "kolat" takar, de szerintem atverte ot a haverja, semmit se ereztunk tole, nem volt semmi bedrogozott erzesunk, en siman csak az italozas hatasat ereztem, jokedvu voltam, masnapos sem voltam. Kiprobaltam, nem igazan jott be, reszemrol itt le is van zarva a drog tema. Viszont aggaszt, hogy koncert utan egyutt voltunk, ovszer nelkul, bar megszakitassal. De errol mind tudjuk, hogy nemugen nevezhetjuk vedekezesnek. Baratom egyébként dolgozik, csak az o fizetesebol is ellennenk, en meg egyetemre jarok, de magas osztondijam van, dolgozom is suli mellett, albérletben kulon elunk a szuloktol, de mindenben segitenenek ok is, tehat ilyen szempontbol nem lenne problema, ha becsuszna egy baba. Csak most rettenetesen parazok, hogy nehogy pont egy ilyen görbe este után tortenjen. Szerintetek ha megis esetleg teherbe estem volna most, mennyire befolyasolna ez a baba egeszseget? Mindenképp hatassal lenne ra?
2019. febr. 25. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem lenne rá hatással, mivel csak jópár nap után ágyazódik be, és kezd el ténylegesen fejlődni a baba. (Nem vagyok orvos, szóval ha mégsem tudom jól, én kérek elnézést.)
2019. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Semmi de semmi baja nem lenne, ha baja lenne az sem ettől, gondolom nem így élsz minden hétvégén, ha most teherbe estel esetleg ilyenkor még nem vagy össze kötve a babaval még csak a kozeleben sem jár, legalább 10-14 nap a beagyazodas stb stb ne izgulj. Ha ez egy egyszeri alkalom volt akkor semmi baj, nem szép dolgok ezek, de hányszor láttuk hogy a drogos iszakos hajléktalan nonek gyönyörű egészséges babaja lett, a tiszta egészséges nőnek meg beteg.

De tényleg ne izgulj ha terhes is leszel ilyenkor még semmi baj nem lesz ebből, hát gondolj csak bele hogy sokan akkor tudják még ugye h terhesek mikor ki marad a mensi, előtte cigiztej esetleg pia sok kávé stb.... És ez az első kerdesuk a dokinal h lehet e baj, mindenkit megnyugtatnak h semmi nem lesz mivel ugye még tudod h babát vársz és abba hagyod ezeket!

Ha van baba ha nincs azért vigyázzatok máskor jobban, mert ha esetleg ezt úgy csinálod hogy már 4 hetes vagy vagy bármilyen ilyen akkor már okozhat problémát de akkor sem 100, aki babát akar az éljen is úgy hogy ha bármikor "becsúszik " Ne kelljen ezeken aggódni.

De ezért ne idegeskedj nem hiszem hogy baj lesz a másik még az hogy megszakítás azért az is valami, hát peteeres kor gyertya allasban minden remennyel és akarattal is általában 30 % esély van a teherbesesre akkor így.... Nyugiiii

2019. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%

Akár mi lesz, menj abortuszra!


A baba élete miatt!

2019. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Egyébként nagyon ritkan iszunk, akkor sem esunk tulzasokba. Cigizni egyikunk sem cigizik, illetve nem is kavezunk. Szoval tényleg ez az egy dolog aggaszt most engem.
2019. febr. 25. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
semmi baja nem lenne, ezt bármelyik orvos elmondaná neked :)
2019. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!