Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek alapjan nehezen eshetnék...

Ezek alapjan nehezen eshetnék teherbe?

Figyelt kérdés

Parom elozo kapcsolatabol szuletett egy gyerek, ott kb 1 ev volt mire osszejott (igaz hogy a no kb undorodott a szextol es testi kontaktustol igy szinte csak az eselyes napokon volt hajlando ra..de ez mar mas tema)

Mi miota egyutt vagyunk nem vedekezunk, csak akkor vesz fel gumit mikor a vegen vagyunk es belem akar elvezni. Parszor elvezett csak belem, de nem tortent semmi. Azt tudom hogy nem szokott elovaladeka jonni. Pl ha oralisan kenyeztetem akkor is nem erzek semmilyen elovaladekos izt.

Kicsit parazom attol hogy nem lenne konnyu a teherbeeses. Ezert is vagyunk ugy hogy nem vedekezunk, mert nem lenne gond ha jonne de nem is azt akarjuk hogy akkor innentol kezdve csak azert megy a dolog hogy gyerek legyen....


2019. febr. 25. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

1. Ne higyj el mindent a “ csunya, gonosz exrol”... sokszor ha haraggal valnak el a felek, szereti kiszinezni a multat.

2. MINDENKINEK van elovaladeka, es abban gyakran sperma is

3. Ssmmit nem jelent, hogy massal mennyi ido volt teherbeesni/nem esni..

2019. febr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En magam is tapasztaltam hogy milyen az ex szemelyisege es Pont olyan amilyennek parom mondta :))
2019. febr. 26. 07:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem értelek. Most abból, hogy szerinted nincs előváladéka, abból arra következtetsz, hogy nehéz lesz tőle teherbe esni?

Akik gyerekkel próbálkoznak nem az előváladékra hivatkoznak, hanem a spermára, ami a végén jön. Mivel azt felfogjátok gumival, ezért tök értelmetlen hogy majd szerinted nehezen jön össze.

2019. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem jelent semmit. Ha mindkét fél egészséges és rendesen történik az aktus, akkor is 20% körül van a teherbeesés esélye. Tehát lehet, hogy ha elkezdtek próbálkozni könnyedén menni fog, de az is lehet, hogy már korábban teherbe esel az előváladéktól (ez nem attól függ, hogy érzed-e az ízét). De olyan is van, hogy egy egészséges párnak hónapokig is eltart, mire spontán összejön a baba. Ennyi alapján senki nem fogja tudni megmondani.
2019. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De nem csak hogy izt nem erzek hanem magat a valadekot sem hogy jonne (es az elozoeknel akikkel voltam naluk lehetett).

1 eve vagyunk igy, de mondom gumit csak akkor hasznalunk ha belem akar jonni es akkor is kozvetlenul nem sokkal az elvezes elott veszi fel.


Mar csak azert gondolom hogy akkor nalam nehezebb lenne a dolog mert nem egy olyat lehet hallani ahol epp csak egy alkalommal nem volt megfelelo vedekezes, ugyan nem ment bele de elovaladektol terhes lett...

2019. febr. 26. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképp most mire vagy kíváncsi?

Ne alapozz arra, hogy előváladéktólakd terhes leszel. Ha gyereket akartok, akkor meg nem kell gumit húzni.

2019. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!