Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó napot! Lenne egy kérdésem...

Vanesa andrejova555 kérdése:

Jó napot! Lenne egy kérdésem . Én csináltam egy terhességi tesztet tegnap ami pozitív lett. Ki jött egy és egy fél csík de kivehető, látni rendesen. Ma reggeli vizelettel ismét csináltam és negatív lett. Akkor most terhes lehetek vagy nem? .

Figyelt kérdés
február4-én volt menzeszem 5napig es evuláciom16-17-en volt
2019. febr. 27. 14:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Egyforma erossegu volt mindket teszt? A kep amit feltettel az egy pozitiv teszt, halkan gratulalok. Az en tesztem ami mar 5os HCG-t kimutat, 9 dpon igy nezzet ki, bar a csik vegig latszott. 12dpon ujra teszteltem egy 1

20as erosseguvel es sokkal erosebb volt a masoduk teszt.

2019. febr. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt ma reggel csináltam, ugyan azzal a tesztel amivel eloszor is ... Tegnap csináltam még kettot es egy csik jott de ma ki jott szepen a ketto .. hát reménykedek :)

Koszonom a valaszaitokat

2019. febr. 28. 06:51
 13/22 anonim ***** válasza:

Ez a teszt egyertelmuen pozitiv. Gratulalok!

11es viltam

2019. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok, ma ujra csináltam egy tesztet a biztonság kedvéért és negatív lett .Én már nem tudom mit gondoljak erről az egészről.
2019. márc. 1. 11:15
 15/22 anonim ***** válasza:
A tegnapi pozitív teszt csíkja időn belül jelent meg? Mert ha nem, az megmagyarázza a mai negatívot.
2019. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen idon belül jött ki . Én nem értem hogy lehet hogy az eggyik teszt pozitiv a masik viszont negativ.
2019. márc. 2. 08:16
 17/22 anonim ***** válasza:
Hamis pozitív ritkán van. Még kémiai terhességkor se hazudik a teszt, csak akkor valami elkezdödött, de nagyon hamár be is fejezödik, mert a babámnak baja van a szervezet felismeri, és küzd ellene, ugyanúgy, mint egy betegség Ellen. valószínűleg ez lehet az oka, a kémiai terhességeknek. Én a pozitív tesztnek hinnék.
2019. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
És mi van ha nekem is kemiai terhesegem van/volt ? .. Nem tudom higyek e a pozitiv tesztnek vagy nem ... Nem akarok elore orulni ... ha megis kamiai terhessegrol van nalam szo akor honan tudom hogy mar nincs hogy be fejezodott ?
2019. márc. 2. 19:33
 19/22 anonim ***** válasza:
Miért nem mész orvoshoz?
2019. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy a tetsztjeim halványidnak, vagy mindíg ugyanolyanok, vagyis nem hakványulnak, de nem is erösödnek. Ha ezt tapasztalod, menj rögtön orvoshoz, hátha megtudták még menteni.
2019. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!