Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó napot! Lenne egy kérdésem...

Vanesa andrejova555 kérdése:

Jó napot! Lenne egy kérdésem . Én csináltam egy terhességi tesztet tegnap ami pozitív lett. Ki jött egy és egy fél csík de kivehető, látni rendesen. Ma reggeli vizelettel ismét csináltam és negatív lett. Akkor most terhes lehetek vagy nem? .

Figyelt kérdés
február4-én volt menzeszem 5napig es evuláciom16-17-en volt
2019. febr. 27. 14:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Tavaly ket kemiaim volt, leirom hogy velem mi tortent. A nemvart napjan elott egy ket nappal teszteltem eloszor, a tesztjeim halvany pozitivak lettek(25os tesztek voltak). Ezutan 2 naponta teszteltem ujra egy heten keresztul, de a masodik csik nem erosodott vegul az 5 tesztem negativ lett. Az egyik esetben 1 het kesessel es a masodik alkalommal 2 het kesessel megjott a menstruaciom. Ami sokkal erosebb gorcsokel jart es darabos verzesel. Bementem a korhazba de a ver tesztem is negativ volt es a huvelyi uh-val sem lattak semmit. Az orvos azt mondta hogy valoszinuleg kemiai terhesseg volt. Elkezodott az osztodas de a beagyazodas megszakadt.
2019. márc. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat,holnap reggel megyek orvoshoz.
2019. márc. 3. 09:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!