Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik a menstruáciom...

Angelikariku kérdése:

4 napja késik a menstruáciom a jegyesemel megszakitásal védekeztünk fájnéha a derekam . Lehetek Terhes?

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 19:53
 1/7 anonim válasza:
100%
A megszakítás soha sem védekezés, ezért igen megvan az esély arra, hogy terhes lehetsz, de ne képzelj bele egyből többet a helyzetbe, mert a végén majd, mindent egy jelnek veszel. Négy napot bármikor késhet a menstruáció, többet is. Ez attól is függ, hogy a tiéd mennyire rendszeres, mennyire jellemző, hogy késik, előbb jön meg stb. Ha egy hét múlva se jön meg én vennék két terhességi tesztet is biztos, ami biztos.
2019. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen hármasikreim lesznek tőled
2019. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás NEM védekezés, így természetesen lehetsz terhes!! Ebben mi a nem logikus, hogy mindennap meg kell kérdezni?!
2019. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben Köszönöm az elsőnek :)
2019. febr. 27. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem.már csinálhatsz tesztet! Nekem is derékfájással kezdődött.. :)
2019. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem ,hogy nem vagy terhes.
2019. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felis vagyok fázva az is közre játszat nem?
2019. febr. 28. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!