Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció kimaradása után...

Menstruáció kimaradása után mennyi időre végeztetek terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Első terhességnél 1 nap (én vártam volna még, de a férjem vett egy tesztet). A másodiknál 3 nap.
2019. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első terhesseg 4 nap kesesnel délután, mert nem bírtam ki másnap reggelig.


Második terhessegnel a menses esedékes napján szinten délután.


Mindkét esetben erős pozitív lett

2019. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem rendszeres a ciklusom, hanem 32-35 napos, így csináltam egy tesztet a 32. napon, ami negatív volt. Utána a 36. napon csináltam újra, az már egyértelmű pozitív volt.
2019. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23-30 napos a ciklusom. A 31. napon teszteltem. Azonnal ket csikos lett.
2019. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem várt napján negatív 3 nap múlva nagyon halvány pozi, 5 nap után egyértelműen pozitív volt
2019. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 napot vártam , mert nem pontos a ciklusom es biztosra akartam menni:)
2019. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ossze-vissza ciklusom van, 32. es 35. napon, full negativ. Nem tudom, mi lehet, mert meg mindig nem jott meg...

Mar egyszer voltam terhes, akkor is 30. napon nega, ra nehany napra halvany pozi, csak egy het mulva erosodott, nem is marad meg :(

2019. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem én is várok 2-3 napot. Bár az ajkamon kijött herpesz és a sírási rohamok felérnek egy pozitív teszttel :)
2019. márc. 2. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!