Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyszer pozitiv terhességi...

Vanesa andrejova555 kérdése:

Egyszer pozitiv terhességi teszt egyszer negativ?

Figyelt kérdés
volt már ugy közületek valaki hogy az egyik teszt pozitiv lett a másik viszont nem ??
2019. márc. 2. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Intimed és x epil. Egyiken látható csík, x epil hómező. Az x epil napok múlva lett csak pozitiv, amikor már csomó féle teszt egyértelműen mutatta.
2019. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En kedden csinaltam eggyet ami pozitiv lett csak az eggyik csik halvány volt,aztán délutan csinaltam meg eggyet ami negativ let. Csutortokon csinaltam meg eggyet ami ismet pozitiv lett es joval erosebb volt a ket csik,de aztan delutan es ma reggel ismet negativ . Vam ilyen ?? Vagy volt igy meg valaki rajtam kivul ?? szeretnenk babat nagyon azert probaltam ennyiszet
2019. márc. 2. 14:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen tesztek voltak?
2019. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendes terhesegi tesztek nem digitalisak. Nem tudom hanyas foku hsg-t miutatnak ki uugy volt ra irva 10 ml/ul ... fogalmam sincs hogy most terhes lehetek vagy nem mert egyszer pozitiv egyszer negativ
2019. márc. 2. 19:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Van esetleg képed a pozitív tesztekről?
2019. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van. Ez a csutortoki teszt

Viszont a pénteki tesztem negativ lett és a szombati is.

2019. márc. 3. 09:44
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a csütörtöki tesztem. Amit először fel tettem azt kedden csináltam . Ezen már erősebb volt a csík..

2019. márc. 3. 10:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezek egyértelmű pozitívak. Ismételd meg holnap reggeli első vizeletből.
2019. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ezek meg csütörtökön keszültek es azota mar csinaltam minden nap es negativ es tegnap este is csinaltam ami negativ lett de holnap mar meg tudom.mert megyek dokihoz es köszönöm a valaszokat ...
2019. márc. 3. 11:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet tudni már hogy mi a helyzet?

A tesztek alapján baba.

Dr mit mondott?

2019. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!