Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív eredmény? (Terhessé...

Ez pozitív eredmény? (Terhességi teszt, nem LH)

Figyelt kérdés

Írtam ki nemrég kérdést, hogy január 6 volt az utolsó menstruációm azóta nem jött meg, csináltam két tesztet (10-es eérzékenységű One Step) és full negatívak lettek (ezeket már jópár nap késés után).

Mivel azóta sem jött meg így bejeletkeztem a nőgyógyászhoz akihez jövőhéten megyek.

Ma egy hirtelen felindulásból csináltam még egy tesztet, ez jött ki:

[link]

[link]

Ez most akkor pozitív?? Hihetek neki?

Ennyi idő után létezik hogy ilyen halvány? Ez rosszat jelent?

Kérlek írjatok valamit mert kiborultam kicsit! :D

(A babát nagyon szeretnénk!)



2019. febr. 25. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Gratulálok :)) 2 nap múlva csinálsz ujjat erősebb lesz! Ez pozi
2019. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De miért ilyen halvány? Elvileg (rendszertelen és hosszúak a ciklusaim) 15 napja késik kb. Nem kellene kb 'leugrania' a második csíknak??
2019. febr. 25. 18:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pozitívnak tűnik, de két hét késéshez képes szerintem nagyon gyenge. Nemvárt utáni első pár nap már gyakran ennél sokkal erősebb. Vagy nagyon-nagyon a ciklus végén fogant. Ha pár nap múlva megismétled és erősödik, akkor hihetsz neki. Összehasonlításként ez volt az én tesztem, mikor pont két hete késett:

[link]

2019. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más szerintem. Nekem másfél hét után mutatta ki a teszt, nagyon halványan, időn túl. Most négy éves óvodás.
2019. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez történt másfél hónapja :D

5 nap késésnél volt ilyen a tesztem, azt el kell hogy mondjam hogy az one step teszt nem a legjobb :/ 6 nap késésnél csináltam ugyanazzal a vizeletből one stepel és facellával az, a fecelláról leugrott a 2. csík a másik tesztről meg időn túl jött csak ki! Holnap vegyél egy másik márkájú tesztet szerintem az már szépen fogja mutatni.

És gratulálok 😊

2019. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2019. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél valami normális minőségű tesztet! Hidd el, ha tényleg 2 hete késik, az egyértelműen vagy negatívat, vagy pozitívat fog adni. Ennyi idő után akár már este is csinálhatod, nem fog számítani. Én ezekben az olcsó vackokban sose bíztam.
2019. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
One step lett negativ korabban? Mert azok sokaknak nagyon gyengen mutatjak.
2019. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, ugyanazt a 10-es One step-et csináltam akkor kétszer meg ma is. Akkor full negatív volt, a mai pedig a linken látszik (azok reggeliek, ez délutáni volt)

Holnap csinálok Clearblue-t :)

2019. febr. 25. 21:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na?:)
2019. febr. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!