Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue terhességi tesztet...

Clearblue terhességi tesztet használtam. Lehetséges hogy pozitív?

Figyelt kérdés

ma este teszteltem ,tudom nem reggeli teszt csak úgy ereztem csinálok egyet most miért ne.

Reggel újra tesztelek .

Millió tesztet csináltam már életem során és ha negatív volt olyan hófehér volt a második csík lehetséges helyszíne :) mint a hó.

Ma este viszon nem mondanám . Azt sem hogy pozitív de 100% os erős csík 3% kb ott van azt hiszem . Bár fel tudom tenni a képet amit csináltam rolla. Szinte semmi nem látszik de még is ...

Volt már valakinek így pozitív tesztje ? Vagy ez csak szellem csík és én képzelem oda ?

Február 4.én jött meg utoljára .

35 nap körüli ciklusaim vannak.

24. Napon vagyok.



2019. márc. 1. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kep nelkul nehez megmondani, barmilyen nagy is a kepzelo erom🙂
2019. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pl. nem szeretem a clear bluet , vhogy mindig mintha látnék rajta vmit amikor nedves lesz az a csík...

Drága is, nem is jó.

Sima tesztcsíkosat használj, vagy ami nekem nagy kedvencem az a expect. Az még sose mutatott álnegatívat, ellenben már 12.napon pozitiv volt, ha volt baba. És nem is kerül annyiba mint az earlypredictor vagy a clearblue.

2019. márc. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönök a válaszolta .

Ma reggel sajnos csak második pisi hajnal 3 kor még nem voltam képben :) szóval második pisi teszt is pont olyan volt mint a tegnap esti . Igen mintha látnék valamit ahogy mondod. Úgy értem ez csak a tesz hiba és nem vagyok babás. Akármennyire is jó volt egy pillanatra is átérezni higy terhes lehetek. :(

Várok meg 2 hetet és újra tesztelek .

Külföldön élek itt sajnos nincs minden féle tesz .

Ami most nekem van itthon az a digitális clear-blue a sima és suresing fajta

A suresing olcsobb próbálta már valaki ?

2019. márc. 1. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is össze vissza ciklusaim vannak 29-35 naposak. Tudtam hogy azon a héten kénne megjönnie mikor teszteltem de mivel szokott csuszkálni pár napot így hát vártam, de az egésznapos mindjárt megjönn érzés miatt teszteltem egyet, azt hittem odaképzeltem a 2. Csíkot, 3 nap múlva ismét teszteltem délutániból ami szépen pozitív volt igaz halványan de egyértelműen ott volt :)
2019. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!