Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 10. nappal? Mi ez?...

Aktus után 10. nappal? Mi ez? Kevés barnás folyás?

Figyelt kérdés

Más okok miatt voltam ultrahangon ott a petefészkemben egy 23 mmes follicularis cizstat láttak a jobb petefészkemben.

2.honapja szedek jangee fogamzásgátlót. S február 21en amikor együtt voltunk a párommal csak este vettem be a fogamzásgátlót. De aznap algopyrint vettem vettem a kezem miatt amit műtöttek. Nem ment el bennem. A mai azaz március 2an kevés barnas folyasom van eddog nem volt s ahogy kitöroltem egy kis nyálas vercsik is volt.



2019. márc. 2. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem irod milyen a ciklusod, hol tartasz, így bármi lehet. Nyugi én is yangeet szedtem, pedig aztán sokszor elfelejtettem és csak másnap vagy órákkal később vettem be. Nem estem teherbe sose. Van rizikó egy kihagyásától is persze, de mivel elvileg a pete érését gátolja, egy nap alatt pedig az nem érik meg, így nagyon nagyon pici...
2019. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!