Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek esélyes a baba?

Szerintetek esélyes a baba?

Figyelt kérdés

Sajnos munka miatt ovukor nem tudtunk együtt lenni. Előtte 3 nappal tudtunk csak együtt lenni.


Voltak akik 3 nappal előtte voltak együtt és baba lett?


Előre is köszönöm a válaszokat, szép napot mindenkinek😊



2019. márc. 3. 06:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mikor fogsz tesztrlni kedves kerdező ? :D
2019. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Jó reggelt. Nem fogok tesztelni. Reggelre elöntött rendesen... :( újabb sikertelen hónap..


Szülinapostársam, azért te írj mindenképp, hogy mi volt!!

2019. márc. 6. 06:23
 23/28 anonim ***** válasza:
Sziaa sajnálom :( tudom milyen èrzès Andinak hívnak amugy :) èn most megyek vizsgálatraa de olyan hányinger fogott most el hogy az hihetettlen :/ ha nem is lennèk az nincs keseredès uj honap uj eselyekel :D megírom dèlután hogx mi lett az eredmèny
2019. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Szurkolok!
2019. márc. 6. 08:41
 25/28 A kérdező kommentje:
Andi, mi a helyzet veled? Nem írtál :( van baba?
2019. márc. 7. 16:08
 26/28 anonim ***** válasza:
Szia ne haragudj hogy nem írtam elvoltam kicsit csuszva 9 re èrtünk a korházba ès majd dèlután 3 ra került sor majd 5-6 vègeztünk hát nincs terhesèg de cysta sincs ès nem tudják mivan ráadásul sűrű a vèrem vèrt se tudtak venni mert alvadt meg illetve belgyogyászatra kell menyek :/ szoval nem jártam jobban :(
2019. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Jujj, sajnalom :(
2019. márc. 8. 09:33
 28/28 anonim ***** válasza:
De èn ma megvettem a trimeszter 1 :D remèlem nekem is bevállik :D kiderült mèg az is hogy vèkony a nyálkahártyám ezèrt fura a menzeszem
2019. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!