Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esely ra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esely ra, hogy terhes vagyok, ha elszakadt az ovszer, de meg nem ment el, masnap delelott vettem be surgossegi fogamzasgatlo tablettat?

Figyelt kérdés
3 napja kesik a menstruaciom es mar nagyon parazok. Tudom, hogy kicsi ra az esely, de megis, nagyon nagyon aggaszt...
2018. nov. 18. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valőszínű,hogy terhes vagy.
2018. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alapból kb 0% volt, de így, hogy megtámogattad a szervezeted egy nagy adag 💩-ral, már tuti nem lehetsz az. Azért késik mert az eseményutáni nem cukorka...
2018. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem az, de muszaj volt “biztosra” (mar amennyire lehet) mennem, mert most meg jobban izgulnek ha nem vettem volna be.
2018. nov. 18. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Az esemény utáni cucc egy döbbenet nagy adag baz.d.meg a szervezeted számára. Nyilvánvaló, hogy a menzeszed sem normális ütemben fog megjönni

2. “Nagyon parázol” - ez is bőven elég ok arra, hogy készen a mensi

2018. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*késsen
2018. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Légy nyugodt! Ezt komolyan értem.

(Nekem, kibicnek, pedig semmi sem drága).

2018. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha tudnád mit teszel ilyenkor a szervezeteddel, és hogy amúgy hogy működik a megtermékenyülés, akkor nem vettél volna be ilyen xart. Ez akkor kell, ha elszakad a gumi, és úgy élvez beléd, és csak az aktus végén veszitek észre. Könyörgöm, 7 éve gumi nélkül szexelünk a párommal, és mivel oda tudunk figyelni, tudjuk hogyan működik a testünk, ezért soha nem volt abortuszom.
2018. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fél évig nem lesz menstruációd. Ekkora adag hormon után nem lenne csoda...
2018. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!