Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyit olvasom, hogy a megszak...

Annyit olvasom, hogy a megszakítás nem védekezés. Részben egyet is értek. Mégis sokan évekig így vannak együtt, miért nem esnek mégis teherbe?

Figyelt kérdés

Mi 2,5 éve vagyunk együtt párommal, azóta csak így "védekezünk", menzesz előtti és utáni napon pedig sehogy. Abban egyet értünk, hogy ha jönne a baba, akkor meg tartanánk, tervezgetni is szokott hogy majd ilyen meg olyan egyedi babakocsit csinál egy hagyományosból, meg majd megtanítja erre arra. Kimondottan még nem tervezzük, mert még nem költöztünk össze, hol nálunk, hol náluk vagyunk. Azt mondta, ha jön a baba természetesen oda költözik hozzánk.

A kérdésem igazából az, hogy annyira nem biztonságos ez a módszer, hogy hogy lassan 5 év alatt egyszer sem történt nálam-vagy bárki másnál-"baleset".

Nem ítélkezésekre vagyok kíváncsi, csupán csak érdeklődöm.

Akik nem akarnak gyereket, ott általában "becsúszik", aki akar annál meg sokszor még akkor sem, ha élesben próbálkozik.


2019. márc. 6. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Elég, ha csak egyszer a menzesz előtti napon lesz ovulációd és terhes is vagy.

De van akinek próbálkozással is évekbe telik teherbe esni. Az miért van?

2019. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

"vagy bárki másnál-"baleset"."


Ki bárki másnál? Elég sokaknak becsúszik így.

Másoknak meg akkor se, ha egyáltalán nem védekeznek.

Miért? Mert nem mindenki ugyanolyan termékeny.

2019. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Nyilván azért nem biztonságos mert van hibaszázaléka, sokkal magasabb mint mondjuk az óvszernek.Miért? Mert van aki képes a magömlése előtt kihúzni és van aki ,,csak kicsit" megy el ,nem időbe húzza ki..Na aki rendszeresen nem húzza ki időbe tuti hamar gyereke lesz(és ő amúgy ugyanúgy hisz abba, hogy időbe kihúzta és ő jó ebbe a műfajba)
2019. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Van némi hibaszázalék benne igen, de a legtöbben nem esnek így teherbe. De attól még az esély nem is olyan kevés, ezért mondják, hogy nem védekezés.

2 és fél év alatt én sem estem így teherbe, csak az első éles próbálkozáskor. De pl barátnőmnek 5 év megszakításos védekezés után csak sikerült így teherbe esnie, pedig ott szó nem volt arról sem, hogy a párja nem húzta ki időben, hisz elmondása szerint eléggé görbe este volt, és a felénél bealudt, így inkább abbahagyták. Mégis másfél éves a fia már.

2019. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%

Mert nem minden pasi tudja kihúzni időben, főleg a fiatalok nem.

Ha nem lövi fel az urad az anyagot, akkor mégis mitől lennél terhes??

Nálunk is bevált módszer.

2019. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

Mi igy vedekezunk, ket gyerek van, mindketto akkor fogant elsore amikor tudatosan igy akartuk.

Ki tudja miert? Szerencsesek vagyunk.

2019. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

Azért mondják hogy nem védekezés, mert sok férfi nem tudja hogy működik a saját farka, nem száll időben ki, vagy ha sok előváladéka van, akkor meglehet a baj.

Én is évekig használtam ezt a módszert, nem lettem terhes amikor nem akartam.


Tudod ez a hibaszázalék sok ha valaki nem akar még gyereket, és kevés hogyha akar.

Ha nem baj ha jön, de még mégsincs rá itt az idő, akkor semmi baj ha ezt alkalmazod.

2019. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi is így"védekezünk" azzal együtt, ha jönne egy harmadik baba, nem lenne gond, de tudatosan nem gyúrunk rá. Nem tudom, mitől függ, hogy 7 éve működik, de bizonytalan , vagy tini kapcsolatban mostani fejjel már nem hagyatkoznék erre, de bevallom, akkor is így védekeztem, mármint 20as éveim elején, mikor még eszem ágában nem volt szülni, de már hosszabb ideje együtt voltunk és kényelmetlen volt a gumi a másik félnek. Szerintem marha nagy mázlim volt. Főleg a férfin múlik, az biztos. Mindkét gyerek akkor jött, mikor akartuk, mikor nem szerettük volna, sose volt gond, de mondom, mai fejjel már nem bíznám a véletlenre, vagy hát a férfira.
2019. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Túlzottan nem rizikófaktor, annyi az oka, hogy még nem tervezett, hogy nem élünk együtt. De mint mondtam, lenne hirtelen megoldás ha mégis össze jönne. Én már nagyon szeretnék, de próbálok türelmes lenni. Én 28 vagyok, ő 30, szóval az sem mondható, hogy túl fiatalok vagyunk.
2019. márc. 6. 19:24
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Némileg off, de én arra vagyok kíváncsi, hogy ez miért jó? Rengeteg ilyen kérdést olvasok itt, de el se tudom képzelni miért és , hogy élvezetes úgy az együttlét, hogy a végén ki kell szállni... Nőként is rosszul lennék ha pont a tetőponton kapná ki a párom... De még ennyire se értem férfiaknak ez, hogy lehet jó....
2019. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!