Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 22. napjan lehetseges...

A ciklus 22. napjan lehetseges lenne erezni a beagyazodast?

Figyelt kérdés
Ez meh csak az elso honap hogy nem szedem a tablettat es tegnap ota szurkal az alhasam es nyomast erzek a mehembe.ma reggel ugy ereztem hoemelkedesem volt.Ma a szurkalast nem ereztem egyenlore csak a nyomast a mehemben de nem tudom eldonteni hogy csak bemeselem magamnak mert nagyon szeretnem es ez csak azert van mert mar nem szedem a tablettat vagy ezek lehetnek valos tunetek

2018. okt. 25. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Amiatt van, hogy nem szeded a gyógyszert. Az első gyógyszer nélküli hónap! Ha így haladsz meg fogsz kattanni, mire terhes leszel.
2018. okt. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Na beágyazódás volt végül? A 21. Napon vagyok és hasonlókat érzek..
2018. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos nem :( mar azota a masodik ciklus vegehez ertem de mar erzem hogy meg fog jonni. de neked megy a drukk ird meg hogy mi volt :)
2018. nov. 26. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!