Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Nagyon görcsöl a...

Mi lehet ez? Nagyon görcsöl a hasam a közèpidőben ès tegnap babàra gyùrtunk. Lehetsèges a beàgyazòdàst èrezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Csajok mik a tapasztalataitok?

Tegnap együtt voltunk a pàrommal peteèrèskor, ma pozi volt az ovu teszt ès egèsz nap gorcsol a hasam.az is fàj ha nevetek.olyan èrzès mintha mindjàrt megakarna jönni. Ez csak a tüszőrepedès?azèrt nemtudom mert csak nemrèg kezdtem ùgymond baba tèma miatt figyelni a testem ès összerakni a dolgokat. Mennyi idő a beàgyazòdàs? Ez mèg nem lehet az igaz?



2018. szept. 23. 23:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Beagyazodas pár óra múlva?! Nem.

Amúgy kb. 3 hét múlva kiderül.

2018. szept. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen sejtettem,csak annyira fàj a hasam mint a mensi első ès màsodik napjàn.anyòsom meg azt mondta hogy ő màr màsnap rosszul volt. Ki is röhögtem ès ezt mèg most sem hiszem el. Szeretènk nagyon a babàt de olyan nehèz :(
2018. szept. 24. 00:03
 3/17 Zoequeen ***** válasza:
96%
Ez ovulacio tünet ugyhogy nagyon jokor voltatok együtt 🤗🤗🤗🤗
2018. szept. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Remèlem sikerül. Okt 6-ra nem vàrom
2018. szept. 24. 01:21
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Ovuláció tünete. Ha sikerült találka, egy hét múlva érezheted a beágyazódást (de nem az a gyakori, hogy megérzik) és rá egy hétre, tehát, amikor nem jön meg (de érdemes még két napot várni), mutathatja ki a teszt.
2018. szept. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ovus fajdalom inkabb. Plusz ha tegnap volt a teszt pozitiv akkor ma van ovud. Pozitiv teszt utani elso negativ az ovu nap.... ettol fuggetlen szerintem jo idoben voltatok egyutt.
2018. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Hogy lenne már beágyazodás?! Az aktus után 7-10 nappal van.
2018. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha pozitív az ovuteszted akkor utána levő 1 vagy 2 nap múlva fog megrepedni a tüsződ!
2018. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tegnap egèsz nap mèg este is borzalmasan fàjt a hasam. Ilyet mèg nem is èreztem közèpidőben. Màr sìrtam is
2018. szept. 24. 15:22
 10/17 anonim ***** válasza:

Nagyon ráfeszülsz, ez nem jó! Ilyen korán nem érezhetsz semmit, nem történt meg a beágyazódás sőt a megtermékenyülést sem érezheted.

Csak a tüszőrepedést.

2018. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!