Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sírhatnékom van, mert nem...

Sírhatnékom van, mert nem akar jönni a kistesó, meg fogok bolondulni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem bírom sokáig már,h minden hónap sikertelen,soha nem leszek terhes,nagyon vágyom rá.Biztos köztetek is van olyan anyuka,nő,aki így érez.Hogy lehet kibírni? Kész vagyok már teljesen! Körülöttem mindenki secperc alatt teherbe esik.Van a szomszédságba egy asszony,aki velem együtt szült,azóta van neki még egy kisbabája (kb.egy éven belül),most úgy néz ki megint terhes,pedig most szült!Nem hiszem el,nekünk meg nem sikerül..... :(
2010. júl. 2. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Örülj, hogy egy gyerek már van... Képzeld annak milyen, akinek az első sem jön össze hosszú-hosszú évekig... :( Biztos sikerül hamarosan a második is! :)
2010. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Ne keseredj el, én csak az első babámat várnám már 2,3 éve próbálkozunk de semmi, és nem adom fel... mert nem szabad nyugi sikerülni fog nektek ne görcsölj!:) jövő hónapban pozi teszted lesz!
2010. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnénk már,már-már túlságosan is.Igaz párom azt az elvet vallja,h majd jön,ha akar.Kösz,könnyű mondani.Itt a kisfiam,és mégis sokat jár az agyam a tesón,alig bírom elfoglalni magam mással.... Most jövőhéten felújítás kezdődik,sokat olvastam itt fórumon,h vkinek pont e közben jött össze,mert elfoglalta magát.Itt csak az a gond,h jövőhéten már meg (nem) kellene jönnie,szóval ha el is foglalom magam,akkor sem sokat segít.... :(

Mindegy,tényleg egyszer biztos összejön,csak nehéz már,hónapok telnek,szaladnak,mindig sikertelen.... :(

2010. júl. 2. 21:23
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: az írásod alapján még jobban sírhatnékom lett,de itt van mindenki,párom,kisfiam,és nem akarok előttük összezuhanni.... Kemény,még a sírást is vissza kell tartani,gumó van a torkomban! :(

Nagyon remélem,h igazad lesz,bárcsak úgy lenne!

2010. júl. 2. 21:25
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

kivizsgáltattad magad? Nálam szülés után borult minden pajzsmirigy miatt, gyógyszert kellett szednem, és szépen rendbe hozott! Ha nem jó a pajzsmirigy (TSH 2alatt), akkor nagyon nehezen jön a kistesó. Nem lehet hogy ez a baj?

Kérj a háziorvosodtól egy pm vérvételt (mond hogy sokszor bedobogósodik a szived,gombóc van a torkodba). Ennyit megér.

Én is sokat vártam a babára, és tök véletlen derült ki hogy mi a baj!

Sikerülni fog!!!!!

Minden jót!Szorítok!

2010. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Még nem mentem dokihoz,mert nincs meg az egy évem,állítólag egy éven belüli sikertelenségnél sem csinálnak semmit,majd utána.Nem tudom hosszúnak számít e,de év elejétől próbálkozunk már!

Van vmi jele a pajzsmirigynek,amiből esetleg gondolhatnám h az a baj?

2010. júl. 2. 21:32
 7/19 Kriszta81 ***** válasza:
88%

Teljesen együtt érzek veled. Mi is kistesóra várunk. Fél év próbálkozás után sikerült, aztán a 9,5. héten elment. :( Azóta még csak most kezdhetünk el megint próbálkozni. Ki tudja mennyi idő alatt fog sikerülni. Ráadásul peteéréssel is vannak problémák.

A lényeg, hogy próbálok nagyon optimistán gondolkodni és nem ezen rágódni egész nap, mert az tuti, hogy nem segít csak árt.

Kívánom Neked is, hogy minél hamarabb jöjjön a kistesó és minden rendben legyen.

2010. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,h bíztattok! Remélem mielőbb dicsekedhetek! Bárcsak úgy lenne már! Hihetetlen ez a bizonytalanság! Most viszont a hónapban volt nyúlós folyásom,ami eddig nem volt,meg is örültem,nem tudom a folyás mennyire befolyásolja a peteérést,egyáltalán biztos azt jelzi e,és ezekszerint akkor eddig nem volt,vagy nem tudom. Úgyhogy még egy hét,és kiderül!Ma viszont nagyon görcsölt a hasam... azt hittem már meg is fog jönni...
2010. júl. 2. 21:54
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Mintha csak magamat olvasnám. Kisfiam másfél éves. Február óta próbálkozunk a kistesóval. Azóta teljesen felborult a ciklusom. Ráadásul már 3 hónapban is volt több pozi tesztem, de a dokik szerint csak magas az Lh szintem, azt jelzi a teszt. Kivizsgálni, kezelni nem hajlandók,mert még nincs meg az 1 év.

Az idő is szorít, ha nem jön össze pár hónapon belül, 2 évesen bölcsibe kell adnom a kisfiamat, amit nagyon nem szeretnék, de muszáj lesz visszamennem dolgozni.

2010. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Butusok vagytok, miért nem füllentitek, hogy megvan már az egy év próbálkozás! Ha megvan annyi idős a kistesó, hogy "elvileg" meglegyen az egy év próbálkozás, akkor azt kell mondani! Nem tartották a dokik a gyertyát! ;-))))
2010. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!