Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok, eros...

34 hetes terhes vagyok, eros gorcsok gyotornek 2 napja, estenkent jobban elojonnek a fajdalmak, szinte sirhatnekom van, mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

valaki van, vagy volt igy? tapasztalatok, canadaban elek, es itt az orvosok semmibe vesznek, pl: huvelyrol meg egyszer sem vizsgaltak meg, csak ultrahangot csinaltak, meg szivhangot, meg vervetelt, meg vizeletet kertek tolem, segitsetek, irjatok le a tapasztalataitokat,

nem verezek, nem folyik a magzatvizem sem, csak gorcsolok, elore is koszi a valaszokat


2010. okt. 29. 04:08
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy ezek jósló fájások? mindenesetre orvosi vizsgálat nélkül nem tudjuk megmondani, hogy pontosan mitől van ez. viszont szedhetsz rá magnéziumot, jó görcsoldó, ezt a 36. hétig szedheted, illetve zuhanyozz le jó meleg (ne forró) vízzel. ha elmúlik akkor jósló fájások, nem kell megijedni, a méhed készülődik.
2010. okt. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínü jóslók....

Menj orvoshoz,valószínü tágul a méhszáj.Jobb ha orvos meggyözödik róla mi ez....

Ne ijedj meg.A baba rendben lesz ha meg is születik....

2010. okt. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ugyanez volt 34hetesen. Ki is nyilt a belsö méhszáj, picur beilleszkedett. Kaptam visszatarto gyogyszert, korházba se kellett feküdnöm! Szoval jo lenne, ha megnézne egy doki. Addig is magneB6+szigoru fekvés.

Egy franciao.i 38+4h kismama!

2010. okt. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, és engem is akkor vizsgált elöször kézzel (kiv.az elsö vizsgálatot), uh.on is látni lehet a méhszájat, méhnyakat!

Elözö vagyok :-)

2010. okt. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt sem vizsgál minden orvos hüvelyi tapintással!! Csak a legvégén.

Orvoshoz, másikhoz tudsz menni?

2010. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok.2 terheségem volt.Mindkettönél minden alkalommal kézzel is vizsgált a dokim.Semi bajom nem volt belöle.Idöben született mindkét gyermekem.Söt,mindkettö 6 napot húzott rá....
2010. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, megyek az orvoshoz feltetlenul.
2010. okt. 29. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!