Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23+4 hetes terhes vagyok az...

23+4 hetes terhes vagyok az első babánkkal és sirhatnékom van, mert nem kivánom a szexet. Van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretünk együtt lenni a párommal, az első 3-4 hónapban ment is a dolog, de azóta nagyon "beteges", pedig jó volna. Mindenütt arról olvasok, hogy ilyenkor indul be a kismami szexuális vágya, hát úgy néz ki, rám ez nem vonatkozik. Többek között az a legnagyobb problémánk, hogy nem tudjuk, milyen mélységig mehet a párom. Lehet, e miatt van a szorongásom.
2010. szept. 2. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj emiatt, ha nincs kedved, hát nincs. A párod biztosan megérti. Ha viszont csak az aggaszt, hogy milyen mélységig mehet a párod (egyébként ha nincs gond, és orvos nem tiltotta, akkor óvatosan, de nyugodtan lehet), szóval ha ez annyira nyomaszt, akkor szexeljetek behatolás nélkül. Van sok más mód is egymás szeretgetésére.:)
2010. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Legyél Te felül, akkor Te irányÍtod a mélységet. Ha úgy érzed, sok, akkor"szétválás"nélkül is visszavehetsz:)

Ez a technika. De a szorongásoddal csak Te tudsz mit kezdeni! Illetve Ti. Ha valaki a lelke mélyén "nem hisz" abban, hogy nem lehet baja a Babának(csak ha az orvos is azt mondta!) akkor a gát ott marad. De ezen talán segÍthet az, ha tudod, Te irányÍtasz, pl.úgy ahogy fenn leÍrtam.

Ha pedig a vágy megvan, csak gyakorlati aggályaitok vannak, annak kérdezéssel(orvosnál!!!) illetve utánaolvasással elejét lehet venni:)

Szóval jó úton jársz:) Próbálkozzatok(ha a doki engedte), nagy baj nem lehet!

2010. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggodj,nem mindenkinek nö meg az "étvágya"terhesen.Én például az elsö terhességem elött faltam az életet(sex terén,párommal),de mikor terhes lettem azután nem kivántam egyáltalán.Ne eröltesd,ha nem kivános ne csináld,mert csak rosszabb lesz.

2010. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a többieknek.Én is a nem igazán kívánós táborba tartozom.A második trimeszter volt a legjobb ilyen szempontból.De jóval ritkábban, és óvatosabban voltunk együtt.Sajnos a 35. héten el lettünk tiltva, mert egy rossz mozdulat után, a mélyen tapadó lepény miatt picit véreztem.3 hete nem voltunk együtt, és sokáig nem is leszünk, mert lassan szülök.Tényleg ne erőltesd, ha kívánni fogod, akkor jó lesz.Várd meg, míg te is kívánod, mert a párod is megérzi, és szenvedés lesz.Ha zárt a méhszájad, akkor egész nyugodtan.Persze óvatosabban és gyengédebben.
2010. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ezen ne edd magad, ez nem olyan nagy baj! Azelőtt mi is nagyon szerettük..., de amióta terhes lettem, azóta egyáltalán nem kívánom, mégcsak be sem tudok gerjedni a dologra, holnap leszek 31 hetes és ha hiszed ha nem, idáig csak 3x csináltuk, de egyáltalán nem esett jól, mint azelőtt! Én azt mondom a sexet bármikor belehet pótolni, de babát vállalni nem lehet akármikor! Boldog babavárást! 30+6 heteske
2010. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam sajnos,de akkor nem vagyok egyedül.Viszont,amint megszültem,már másnap úgy kívántam,alig várom,hogy elmúljon a 6 hét...

3 hetes baba anyukája

2010. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hello,

ne aggódj ezen, én is úgy vagyok vele, mint a 14:52-es válaszoló. A második terhességem, elsőnél uez volt. Szülés után aztán...hajajj, visszajött ám a vágy!

2010. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs semmi baj, nem kell azt erőltetni.

Mi a baba előtt intenzív nemi életete éltünk, most meg szinte eszünkbe sem jut...Ez tényleg egy más állapot:)

2010. szept. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Megnyugodtam, hogy nem csak én nem kívánom a szexet terhesség idején. :)
2010. szept. 11. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!