Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nap mulva jonne meg a...

6 nap mulva jonne meg a menzeszem, de kb 3 napja folyamatosan olyan "meg fog jonni" erzesem van, nem gorcs, hanem olyan "nehez" a hasam, ez lehet terhessegi tunet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok felfazva, friss negativ rakszuresem van, 2 honapja nem vedekezunk. Szerintetek? Volt valakinek ilyen koraterhessegi tunete?
2019. márc. 11. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyám...
2019. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia. Én is így voltam egy héttel mensi előtt. De én tudom korábban volt pém. Négy napig ugy éreztem mindjárt megjön, azt semmi. De most ugy néz ki ma meg is jön, pedig két napja nem érzem, hogy jönne. Tehát lehet az is, meg lehet mensi is... bármi lehet sajna.
2019. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
neked mi bajod van?
2019. márc. 11. 10:02
 4/13 A kérdező kommentje:
elso.
2019. márc. 11. 10:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd másfél héttel menzesz előtt hogy éreznél tüneteket?

Az első tünet az, hogy nem jön meg...

2019. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Érezhetne akár, ha korai peteérés volt. De az igaz ez még lehet bármi. Én is azt hittem terhességre utal esetleg, főleg, hogy tudtam egy héttel majdnem korábban volt pé, mint ciklus közepe, de mégse utalt semmire, csak hosszú pms időszak lett sajnos :(
2019. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja 2. Voltam. Te meg kérdező ne foglalkozz a negativitással, várd meg a nem vártat és kiderül. Sajnos mi nem tudunk erre mit mondani én is sok tapasztalatot olvastam, kibek ez lett kinek az. De drukkolok az legyen, amit szeretnél 😊
2019. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

koszi :)

igazabol erre lettem volna kivancsi, hogy van-e ilyen erzes a tapasztalt kismamak korai tunetei kozott. Kicsit huzo erzes, mintha meg akarna jonni, de ahhoz nagyon koran van meg, plusz gorcsoles nem tarsul hozza. Furcsa, nekem ilyen nem volt meg soha, es azert is irtam, hogy betegsegem nincs, mert arrol szerencsere friss az infom :)

Tudom, hogy a klasszik terhestunetek kesobb jonnek, vasarnap, ha nem jon meg, egy teszt ugyis megmutatja, ettol en meg lehetek kivancsi, mitol vagyok furan :)

2019. márc. 11. 10:48
 9/13 anonim ***** válasza:

2,6,7 vagyok

Igen, vannak akik ezt érezték ( sokat olvastam én is itt, meg másik oldalon is )

Volt akinek ez terhesség lett, volt akinek nem. Tehát sajna semmit se jelent. Én is gyanakodtam emiatt, föleg hogy két napja nem is érzem. De kijöttek a szokásos pms tüneteim os, patti, kis viszketés, és el is múltak (pedig mensi elején szoktak). Kivéve a hasmenés (1-2 nappal előtte) ami még nem jött...

Igy mivel a pms tünetek jöttek egy héttel korábban és szombatra mind elmúlt, mondon terhes lehetek..

De mivel ma úgy néz ki megjön, így csak szórakozott velem a testem sajnos...

Tehát vagy-vagy, előre sajnos semmi nem derül ki, hiába akarjuk, erre már rájöttem...

Írj majd ám mi lett:)

2019. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp bíztató jel,hogy ilyet még nem tapasztaltál korábban. Elképzelhető, hogy baba van a dologban. Szorítok neked!
2019. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!