Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A progeszteron szint ovu után...

Dittte kérdése:

A progeszteron szint ovu után folyamatosan emelkedik?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 26-31 nap között mozognak. Ebben a hónapban is szinte biztos, hogy kesobb volt, mert a 12. Napos csak 13 mm volt a dominans tüsző. Mennem kellett 21. Napi hormonvérvételre is, amit a hetvege miatt korábban, a 19. Ciklusnapon csináltak meg. Minden értékem okes, csak a progeszteron 3,2 lett. Es 3,3 a minimum referencia határ. A ciklus elején 0,62 volt. Tehát egyértelmű az emelkedés, a hőm is felment. Létezhet, hogy korán mentem laborba? Az ovum a 17 napon volt, labor a 19 napon.

2018. dec. 11. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tüszőrepedés után 7 nappal kell vérvételre menni, nem a 21. napon! Így gyakorlatilag kuka a laboreredmény.
2018. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt azért cáfolnám. Milyen tüszőrepedés? :-) Aki ilyen hormonpanelra megy, annak az is kétséges, hogy van. Ezért ez a tól-ig határ az időt illetően. Mert ha van peteérés és tüszőrepedés, akkor annak ekkor már mutatkoznia kell. De azért köszi a választ. A kérdésem nem erre irányul. Valaki esetleg még?
2018. dec. 11. 17:52
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én is voltam ilyen helyzetben. Mondtam a dokinak, hogy hő alapján később volt peteérésem és a 6 nappal az előző vv után kért újabbat, ekkor már csak progit nézett és akkor már megfelelő volt a szint. Mondta is, hogy folyamatosan emelkedik, a 7.nap a csúcs és onnan csökken, ha nincs terhesség.
2018. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is erre gyanakszom. Mert a hőm felment, minden tünet is stimmelt. Csak persze, hogy pont most kell hosszabbra sikerednie a ciklusomnak ☺ végülis az egyértelmű emelkedés látszik, csak eppen a határértéken vagyok.
2018. dec. 11. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!