Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Escapella mellett késik a...

Escapella mellett késik a menszesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Február 6- án menstruáltam, de nekem csak 1 napig tart. Így 8- án este együtt voltunk a férjemmel, és kiszakadt az óvszer. Másnap délután 3 körül vettem be a gyógyszert. Múlthéten szerdán kellett volna megjönnie a havimnak, de semmi.. Nekem a gyógyszert követően se volt semmi vérzésem. Semmilyen terhességre utaló jel nincsen. Volt valaki hasonló helyzetben? Lehetséges, hogy ennyit késsen? Papíron 5 napot írnak amiből a mai nappal kifutottam. 3 gyermekem van nem terveztünk másikat, még soha nem volt ilyen probléma óvszerrel.Köszönöm aki tud segíteni!
2019. márc. 11. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálni kell egy tesztet. De egyébként az egy napos menstruáció nem tűnik teljesen normálisnak.
2019. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem az első gyermekem születése óta így van. Többször próbálkoztunk fogamzásgátló szedésével, de akkor meg abszolút nincs semmi vérzésem.
2019. márc. 11. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!