Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5hónapos kisfiam mellett...

5hónapos kisfiam mellett terhes lettem de a párom nem akarja a babát mit tennétek?

Figyelt kérdés

A párommal megbeszéltük késöbb jöhet a 2dik baba úgy 1.2év múlva de most jött viszont a párom nem akarja azt mondja menjek abortuszra

Persze ezért nem hagyna el és ha ragaszkodom hozzá elfogadja de lelekiismeretfurdálásom van nem szerettem volna ilyen hamar még 1babát de nincs szívem elvetetni vajon jól döntök?


2019. márc. 3. 18:28
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom, hogy nem tudlak megerősíteni, de én nem vetetnem el. Megértem a párodat és őszintén megértelek téged is, amiért nem akarod ezt a terhet ilyen hamar újra a vállatokra venni, de sosem bocsátanátok meg magatoknak.
2019. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
84%
nem értek hozzá, pasi vagyok-de 5-8 hónaposan el tudod magad és a környezeted látni? házi munka, gyerek, orvoshoz járás és ki tudja még mennyi minden. Gyerekbarát vagyok, nem idegen semmi ami itthon feladat, de meggondolnám.
2019. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
88%
Már nem azért de ha ennyire ellene vagytok, akkor miért nem védekeztek? Mégis mire számítottatok? Agyam eldobom.
2019. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem a párod...ha pár hónap múlva belefogtatok volna úgyis a babaprojektbe, akkor nem mindegy már ez a csúszás...képes lenne megölni a vérét??? Csak mert korább jött?? Aztán vígan belefogna 1 év múlva következöbe, mintha mi sem történt volna... Ne vetesd el biztosan megbánnátok..
2019. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Es te mibol gondolod kedves hogy nem vedekeztunk?

Vedekeztunk elarulom az 1gyerek elott is es most is nyugodj meg de nem errol kertem ki a kedves velemenyedet

2019. márc. 3. 18:46
 6/45 A kérdező kommentje:

Koszonom nagyon nem szeretnem elvetetni de nem vartuk korai meg de nem vetetem el semmikepp!

Csak furcsa lesz ez a kis korkulonbseg

Parom reszerol sem ertem lehet idot kellene neki adnom hogy atgondolja

2019. márc. 3. 18:47
 7/45 A kérdező kommentje:
Kedves ferfi hozzaszolo :) eltudom latni maximalisan igen de mi komplikalt eset vagyunk a kisfiam egy rendelleneseggel szuletett amit 5szor mutottek nala 2szervi problema is volt gyomor illetve sziv lekopogom tokeletesen jol vette az akadalyokat
2019. márc. 3. 18:50
 8/45 anonim ***** válasza:
97%
Lehet tényleg csak sokkolta párod a hír, de ezen az 1-1,5 éven tényleg nem múlik semmi. Az eleje persze, biztos nehezebb lesz, de biztosan megoldjátok, van aki egyből ikreket kap :D
2019. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
82%
Azt ugye tudod hogy a megszakítás nem védekezés?
2019. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Igen,tudom
2019. márc. 3. 19:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!