Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Szerintetek? Nagyon bizonytalan vagyok .

Sziasztok mám már tettem fel egy kérdést be vallom ( https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe.. ) nem bírtam ki ezert csináltam meg egy tesztet,én úgy látom mintha erősebb lenne ,de nagyon felek hogy nem így van, jól esne pár biztató szó, 2 hónapja volt egy vetélésem,ezért nagyon félek hogy ő sem marad meg nekünk:( Segítenetek dönteni? [link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: HCG, babanembaba, félelem, vetélés

márc. 12. 20:42  Privát üzenet  

A válaszok
Mind a ketto pozitiv. Terhes vagy!:)

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 12. 20:45 Privát üzenet

Az ilyen tesztek nem alkalmasak arra, hogy pontosan kimutassák a HCG termelődést, hiszen nem erre találták ki őket. Lehet, hogy éppen sűrűbb/hígabb a vizeleted vagy a tesztcsíkra került több/kevesebb reagens stb.

Szerintem ne tesztelgess, mert teljesen felesleges és csak magadat idegesíted vele. Te is tudod, hogy nem ettől függ, hogy megmarad-e a baba, ellenben a fölösleges idegeskedés nagyon is árt.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 12. 20:49 Privát üzenet
Már bocs, de mi a jó francért kellene kétnaponta tesztelni?! Ezt inkább az egyik válaszadotol kérdezném, az előző kérdésednél. A teszted pozitív, terhes vagy, a terhességi teszt meg nem fogja neked megmutatni, hogy el fogsz-e vetélni, vagy egészséges gyermeket szülsz majd. Nem erre való.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 12. 21:13 Privát üzenet
Pozitív, erősebb

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 12. 21:47 Privát üzenet
Nem lesz itt baj,erosodik a masodik csik. Gratulalok!

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 13. 07:22 Privát üzenet
Pozitív, erősebb a csík, nyugalom. :)

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 15. 13:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pozitív lett a terhességi csikom 2 db. KB.6hetes lehetek ha minden igaz mikor menjek nőgyógyászhoz? Meddig várják. BIZONYTALAN VAGYOK!
Kb 5 hetes terhes lehetek. Voltam Uh-án csak annyi van rajta h fundusközelben bizonytalan szélű echofelritkulás. Egy pici pöttyöt láttam. Ez normális vagy kéne már lennie petezsáknak?
Bizonytalan vagyok! Tegnap csináltam terheséggi tesztet (grabliel) mert késil a menstuáciom. Két csík jött ki az egyik bordopiros volt a másik halványabb. Terhes vagyok vagy nem?!
Párom szeretne kis tesot 4éves kislányunkhoz. Én viszont bizonytalan vagyok. Néha el játszadozok a gondolattal de félek bele vágni szerintetek?
Mikor teszteljek? Bizonytalan vagyok?!
Teljesen bizonytalan vagyok már. Szerintetek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!