Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A zöld végű Intimed teszt...

A zöld végű Intimed teszt ennyire rossz, vagy ennyire jó?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor volt pé, vagy 11. dpo, vagy 8. dpo van ma. 26-30 naposak a ciklusaim, ma a 26. napon vagyok.

Intimed teszt tegnap negatív, időn belül volt rajta valami, de 15 perc után eltűnt. Vettem tegnap egy sokat dicsért Predictort és X-epilt. Azok ma reggel negatívak, Intimeden időn belül erősebb, de így is nagyon halovány csík, ami rajta is maradt, mintha lenne színe, nem kell forgatni. (Béna fotókat tudtam csinálni, nem látszik, amit én látok). Lehetséges, hogy van valami és a többi még nem mutatja, vagy ez a teszt mindenkinél ilyen sz@r?



2019. márc. 14. 13:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Intimed 10.napon pozitív lett. Az x epil csak nem várt után két nappal
2019. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!