Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » En vagyok csak ilyen szerencse...

En vagyok csak ilyen szerencsetlen?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, mindig kifogom a "rossz teszteket" 10percig ertekelhetoek ugye, de akermelyikkel tesztelek (3fajta-facelle, xepil, discolor) mind hamar száradasi szürke csikos lesz. Idegesito, mert utana vizslatom a színèt.:)

Szóval ennyire romlottak a tesztek minősège? Vagy kifogtam? Tuti szurkèk. Mult honapban a discolor. Most facelle ès xepil "szivatott" meg.

12-13dpon teszteltem most. (Tudom, korán, de elso babàval is 12dpon pozi lett a teszt) :)

Szoval ti voltatok igy? Szivatott mar meg benneteket teszt? Ha igen, akkor melyik?



2017. febr. 3. 14:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Vaaaaaaaagy nem tesztek rosszak, hanem nem vagy terhes. Erre gondoltal mar?
2017. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Tetszik h nem fogod fel tehat zold kezet kaptal. Nem is hiszem h terhes vagyok. Csak van h azonnal szurke csikosak lesznek a tesztek. Eddig sosem lattam száradasi csikot. Max idontuli teszten lehet, De boven 3-5perc alatt kijon. Ami idegesito mert vizslatom h milyen szinu... aztan leesik h szurke es kuka. Szanalmas h milyen modern minden de a tesztek ilyen elcseszettek h van olyan , h kontroll csik sem Jon ki...
2017. febr. 3. 14:27
 3/29 anonim ***** válasza:
Engem még soha. Pedig 5 évig teszteltem minden hónapban, mert nem volt menszeszem, de babát meg nem akartunk. Mindig negatív volt. Amikor terhes lettem, akkor egyértelmű pozitív. Most több mint egy éve próbálkozunk, de mindig egyértelmű negatív. Semmi száradási csík, semmi, pedig egyszerű x epilt használok.
2017. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Szia! Eddig velem sem tortent ilyen, csak az utobbi ket honapban.
2017. febr. 3. 14:30
 5/29 A kérdező kommentje:

Drukkolok, bocsi elobb elkuldtem! :)

Remelem hamarosan pozitivat tesztelsz!!! :)

2017. febr. 3. 14:30
 6/29 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túlázik? Tartsd rövidebb ideig a vizeletben, épp csak pár mp-ig, nem kell megvárni, hogy felérjen a tetejéig a nedvesség, felszívja magától is. Akkor szokott megjelenni a csík, ha túlázik a teszt.
2017. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Szia. Engem az x-epil szvatott meg a múltkor, több is "szellem csíkos" lett, már két perc után is látszott, másik teszt negatív. Szóval igen, szerintem igencsak romlott a minőség.
2017. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Még sohasem jártam úgy, h azonnal szürke csíkos lesz, legfeljebb később. Talán valamit jeleznek, orvoshoz nem akarsz fordulni?
2017. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Soha nem lett szürkecsíkos tesztem.A negativ mindig egyértelmű negatív volt.

Szerintem túláztatjátok a teszteket,mostanában rengeteg szürkecsíkos teszt van itt is fent

2017. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Én 7 éve teszteltem kb minden ciklusban több féle teszttel legalább 2-3 darabot ellőttem olykor... de soha nem volt csíkom se száradás után, se előtt se időben se semmmikor... pedig 7 év alatt azért már kellett volna hibás teszttel találkoznom :D Nem tudom egyeseknek hogy sikerül... Nekem ha volt halvány csíkom akkor baba is :) Az más kérdés, hogy nem maradt velünk.


Drukkolok azért, mert gondolom már babát szeretnétek, de türelem és tesztelj a nemvárt napján :) Ha időn belül mindhárom teszten volt halvány csík, ha nagyon halvány nem egyértelmű a színe... akkor még lehet hogy ott lesz a baba is :)


14hkm

2017. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!