Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés? És miben változo...

Milyen érzés? És miben változott meg a férjeitek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Miből sejtettétek hogy "itt az idő tesztelni " ? Milyen érzés volt mikor megtudtátok hogy baba van a dologban? Hogyan reagált a férjetek mikor meg tudta? És mikor mentettek orvoshoz ? Én nagyon szeretnék babát de sajnos még nem lehet viszont nagyon szeretek róla beszélni, olyan jol esik .

2019. márc. 14. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Szívesen beszélgetnék én is, de túl sok kérdést tettél fel egyszerre. Szóval egyet választok. Mindkét esetben azonnal rohantam dokihoz, az elsővel azért, mert fogalmam sem volt semmiről. A másodiknál pedig azért, mert pár nappal előtte derült ki egy pajzsmirigybetegség, és át akartam beszélni a dokival, h mi legyen meg hogy.
2019. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Mi kicsit meglepődtünk mikor kimaradt, mert amikor megbeszéltük 5 év után,hogy jöhet ,már az első alkalommal sikerült.A 4. napon teszteltem,de az öröm az egekben volt. Nem mentem korán, csak a 6.héten dokihoz,mert tudtam, hogy akkor már nem csak petezsák van. Szépen dobogott a kis szíve. :)

Azóta 25 hetes lettem,nem egyszerű a terhességem,veszélyeztetett is vagyok,vészes hànyásom is volt 10 hétig,de élvezem ettől függetlenül minden percét és várom,hogy megszülessen kisfiam:)

2019. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Mi már több hónapja próbálkoztunk. Az esélytelenek nyugalmával csináltam meg a tesztet mert még késés nem volt csak nagyon fájt a cicim. Gondoltam hátha. Hát amikor megláttam hogy 2 csík van elkezdtem bőgni. Azonnal felhívtam a párom (nem is gondolkoztam H majd ha hazaér). Ő is nagyon boldog volt. Azonnal mentem az orvoshoz, mert az én munkahelyemen olyan szereket használnák ami miatt nem engednek kismamákat dolgozni. Mint kiderült akkor voltam 6 hetes. (Az első hónapban még volt egy 3 napos vérzésem ami miatt nem gyanakodtam). Most 16 hetes vagyok. A párom néha simizi a pocakon meg hallgatozik. ☺️

A vicces része a sztorinak, hogy egy alkalommal 3 hetet késett. 5 tesztet csináltam és mind negatív volt. Ez még úgy H nem is késett pozitív

2019. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Drágák vagytok annyira köszönöm még irjatok kérlek :)
2019. márc. 14. 20:57
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

1,5 éve voltunk együtt, amikor egy pár hetes munkahelyi projekt miatt nem tudtunk találkozni. A viszontlátás hevében nem húztunk óvszert, majd megbeszéltük, hogy abban a hónapban már nem is foglalkozunk ezzel, hiszen "csak nem esek teherbe pikk-pakk" és lesz ami lesz. Még nem késett, amikor borzalmas fáradt lettem és furcsa érzés fogott el, ezért teszteltem, ami 3 nappal a várt előtt halvány pozitív lett. Először kissé berezeltem, majd személyesen közöltem a párommal, aki megnyugtatott, hogy természetesen mellettem lesz mindenben.

5 hét 6 naposan mentem dokihoz, ahol már hallgattuk a pulzálást. Lassan 5 éves a gyerkőc. :)

2019. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Kesett, teszteltem, negativ lett. Eltelt egy kis ido, tovabbra is kesett, megint teszteltem, halvany pozitiv lett. Kicsit meg is lepodtem, ketsegbe is estem, hogy most akkor mi lesz (pedig akartuk, megis...), parom szkeptikusan vizsgalta a tesztet, hogy ez biztos? Nem kell erosebb legyen? Aztan ahogy hozzaszoktunk a gondolathoz, izgulva vartuk az uh-t, de az oromunk nem tartott sokaig, sirva jottem ki az orvostol.

Az a terhesseg elhalt, de mar probalkozunk ismet :)

2019. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Annyira sajnálom . Bár tudom ez nem ér semmit én beleörülnék ha meghalna a gyerekem :(
2019. márc. 14. 21:35
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező! Nem őrülnél bele, ha elhalna a terhességet (soha ne történjen meg veled!!!). Rohadt nehéz és fáj, de fel kell állni és tovább élni az életet. Sokkal több nő veszíti el a magzatát,mint azt gondoljuk.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Késett, teszteltem, negatív lett, nem foglalkoztam a dologgal. Rengeteget dolgoztam és arra fogtam a fáradságot. Nagy kávéivó vagyok, de nem kívántam a feketét, elmeséltem a barátnőmnek, ő cukkolt, hogy csináljak csak még egy tesztet, biztos ami biztos. Közben férjem is piszkált, hogy meg változtam, furcsa vagyok, csak nem tudja mitől.

Másnap kiderült, hogy terhes vagyok. Akkor már 7 hetes. Nagyon örültünk neki, de meg is rémültünk, pedig tervezett baba.

Férjem nem változott semmiben sem, alapjáraton egy nagyon rendes férfi. Mindenben támogatott terhesen. Amikor rosszul voltam a szagoktól ő főzött, takarított,amikor már nagyobb volt a pocakom, akkor simogatta, beszélt hozzá. Együtt sírtunk és együtt örültünk a 9 hónap alatt.

2019. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Szia, èn 4 napja tudtam meg hogy babàt vàrok

Ebben a hònapban nemtudtam mikor volt a peteèrèsem ìgy nemtudom pontosan hànyadik nap volt a nemvàrt előtt amikort teszteltem de akkori sejtèsem szerint mèg egy hèt volt a mensiig....viszont màr lassan egy hete minden egyes nap nagyon nagyon görcsöltem,szurkàlt a hasam,olyanokat belenyilalt hogy felugrottam a szèkről, egyik hajnalba megèbredtem hogy pisilnem kell,ültem az àgy szèlèn ès màr egyèbkent betankoltam a teszekből, meg hàtra is maradt előző hònapokbòl. Gondoltam mèrt ne,ùgyis van annyi, ùgy is negatìv kb.... aztàn nèzegettem magam a tükörben ès lepillantottam a tesztre amin mèg nem is telt le a 3 perc,de màr làttam a màsodik csìkot,bàr halvànyan....rohantam be a pàromhoz bőgve hogy apa leszel 😂😂😂😂😂 szegèny azt se tudta hol van kb. Alig làtta, nem is hitte el kb, aztàn èn se bìrtam ki 2 napig ès màr màsnap csinàltam 2 masikat,digitàlis ès sima,mind2 pozi. Durvaaaa,ezt volt a pàrom vàlasza :) örülûnk nagyon de mèg èn se tudom felfogni szinte, szerintem a 7.hèten megyünk dokihoz

2019. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Én egy iszonyúan heves vérmérsékletű ember vagyok, és egyik napról a másikra teljesen megnyugodtam, nem lehetett felbosszantani, nagyon kiegyensúlyozott lettem, minden jó volt nekem, akárhogy is alakult. A páromnak fel is tűnt (akkor volt az első hónap, hogy nem védekeztünk) és azon vicceskedtünk, hogy na biztos bennem nő a kisbuddha... :)


Vettem 5db olyan tesztet, ami a mensi előtt kimutatja a terhességet, és amint lehetett, elkezdtem tesztelni. Első nap negatív. Második nap negatív. Harmadik nap hajnalban kimentem pisilni, rápillantottam, negativ, félreraktam. Mire végeztem a pisiléssel iszonyú halványan elkezdett valami derengeni. Teljesen lezsibbadtam és gondoltam zuhanyzok egyet (hajnali 3kor???? :D ) aztán megnézem megint.


Ott volt a csík :) Felvettem a pólóm, a gatyámról meg elfeledkeztem, úgy rohantam be a páromhoz. Voltak nekem terveim, hogy majd hogyan mondom el, de minden kiesett a fejemből “Zoli, terhes vagyok!” A párom úgy ült fel az ágyban, mint a keljfeljancsi :D Aztán megölelt, és emlékszem, hogy reszkettem mint a nyárfalevél, teljesen kontrollálhatatlanul, minden porcikámban. Természetesen ő is nagyon boldog volt, de nagyon szórakozott rajtam :)))


Orvoshoz először 5 hetesen mentem, mert kicsit szúrt oldalt a hasam és megijedtem, hogy nem-e méhen kívüli esetleg. Akkor csak egy petezsák látszott, benne “embriónak tűnő képlettel”. A szivhangot azt hiszem 8 hetesen hallottam először, a második vizsgálaton :)

2019. márc. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!