Koncert terhesen?

Figyelt kérdés

11 hetesen es a 7. honapban is lenne jegyem ket koncertre, az egyik egy Havasi koncert, a masik egy konnyuzenei a Szigeten.


Ugy tudom, a tul hangos zene nemtesz jot a magzatnak. Ti mit gondoltok? Elmennetek valamelyikre/mindkettore vagy egyikre sem?


2019. márc. 17. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Én az elsőre elmennék a helyedben simán.Akkor még nem tehet kárt a magzat fülének a hangos zene, ráadásul egy Havasi koncerten nem hiszem, hogy hatalmas lökdösődés lenne, kisebb az esélye,hogy megütnek véletlen. Én is voltam a 13. héten rockoperán,bár egyáltalán nem éreztem jól magam a hányinger miatt,de az egy másik kérdés.

A Szigetre nem mennék el. Nem tudom pontosan mikor,de az 5.-6.-7. hónapban már valóban káros a nagy zaj a magzatra, ráadásul nem kockáztatnék meg egy fellökést valami részeges ember által.De ez csak az én véleményem.

30 hetes kismama

2019. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Szogetre nem terhesen sem mennék a sok ittas/drogos miatt. A másikra simán. 😊
2019. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

7. Hóban Szigetre nem mennék


Nem a hangos zene miatt, hanem az egyéb tényezők


Én voltam 37 hetesen koncerten


Üldőgélni is tudtam, inkább hangverseny szerű volt

Ülve is hosszú volt...pedig akkor még dolgoztam



Az elsőre simán elmennék

( ilyen kicsi pocakkaal a Szigetre is mert mèg védve van elkor)

2019. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Én megkérdezném az orvost a 7.hónapról.

Én mennék, attól függően, hogy egyáltalán milyen állapotban leszek, mert nem tudhatod előre. Anya pl veszélyeztetett lett 2ből 2x a 4-5.hónaptól fel sem kelhetett.

De egy orvosra hallgatnék inkább, nem az internetre

2019. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Én a Havasi koncertre elmennék,de a Szigetre...oda már nem!

Egyrészt a baba fontosabb,másrészt én személy szerint 7hónaposan már nem érezném magam biztonságba annyi ember között...

Jövőre is lesz Sziget,az megvár! 🙂

Boldog babavárást!

Szép délutánt!

2019. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Én végig fesztiváloztam a nyarat anno, 7 hónaposan volt feszten tomboltam. Semmi baja nem lett.
2019. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!